1. augustil algab vägev slotikampaania auhinnafondiga 100 000 eurot!

31.07.2017

1. augustil algab kõikides Grand Prix kasiinodes uus ning põnev üleketiline kampaania, mille auhinnafond on 100 000 eurot. Kõik auhinnad makstakse välja sularahas!

Kuni 26. jaanuarini saab koguda Casino Grand Prix mängusaalides mängimise eest nii hõbedasi kui kuldseid pileteid, millele väljastatakse templeid erinevate kampaania tingimuste täitmiste korral. Templeid saad nii slottidel mängimise, pokkeriturniiridel osalemise kui ka Pärnu mängulaudades (Vene pokker ja Blackjack) mängimise eest. Kõik piletid (nii hõbedased kui kuldsed) kehtivad kuue templi olemasolul.  

Tingimused templite saamiseks hõbedastele piletitele on lihtsamad kui kunagi varem - näiteks võid küsida templit iga vähemalt 10-eurose mänguvõidu eest mistahes panusega. Ühele mängijale väljastatakse päevas kuni 3 hõbedast piletit ning nendega saab osaleda IGAL NÄDALAL kõikides mängusaalides toimuvates täringumängudes, mille auhinnafond (iga mängu) on kohta 175 eurot. Lisaks loositakse enne täringumängude algust välja ka 20 õnnelikku, kelle hõbedane pilet muutub automaatselt kuldseks. 

Kuldsed piletid ootavad meie parimaid kliente ning nende omanikke nii põnevad slotiturniirid, lahedad üritused, korralikud rahalised preemiad kui ka võimalus tulla Eesti parimaks slotimängijaks ning teenida seeläbi veelgi lisa!

Kampaania jooksul kõikides mängusaalides kolmel korral toimuvatel slotiturniiridel osalejad loositakse välja kuldsete piletite omanike seast ning igal turniiril pääseb võistlema kuni 20 mängijat. Kokku toimub kolm slotiturniiri - meie mängijate seas populaarsetes mängudes Magic Dolphin (septembris), Royal Unicorn (novembris) ja Book of Fortune (jaanuaris). Igaühel neist on garanteeritud auhinnafond kas 1000 või 1300 eurot. 

Lisaks pääsevad kõik slotiturniiridel osalejad üle-eestilisse edetabelisse, kus võetakse arvesse kõiki tulemusi kõikidel turniiridel. Üle-eestilise edetabeli individuaalse arvestuse 20 parimat ootab veel 8000 eurot, lisaks premeeritakse 2000 euroga ka parima mängusaali kümmet parimat mängijat! 

NB! KÕIK AUHINNAD MAKSTAKSE VÄLJA SULARAHAS - ei mingeid trikke ega varjatud tingimusi. Kampaania reeglid leiad siit, lisaainfot saad aga klienditeenindajalt.