17. märtsil selgub Jõhvis Ida-Eesti pokkerimeister

27.02.2018

Möödunud aasta novembris toimus Jõhvis läbi aegade suurim pokkeriturniir Ida-Virumaal, mille käigus selgus esimene linna pokkerimeister.

Meeleolukast pokkeriactionist võttis osa 42 mängijat ning 6120-eurone auhinnafond jagunes kaheksa parima vahel. Tšempioniks krooniti kohalik pokkeristaar Artjom Urb, kes teenis koos teiseks tulnud Pärnu esindaja Andrus Siimuga võrdselt 1603 eurot.

See turniir on nüüdseks juba ajalugu, kuid uus ning loodetavasti veelgi vägevam ettevõtmine on peagi ukse ees. 17. märtsil toimuvad Ida-Eesti suurimas, Grand Prix Jõhvi kasiinos (Rakvere tn. 9) esimesed Ida-Eesti lahtised meistrivõistlused!  

Mänguks läheb kell 15:00 ning struktuur on sarnane Jõhvi meistrivõistluste omale. Turniiri sisseost on 100 eurot, esimese 240 minuti jooksul on lubatud nii re-entryd (piiramatus koguses) kui hiline registreerimine. Algstäkk on 20 000 punkti ning koheselt pääseb lauda 50 mängijat. 

Turniirile on võimalik nii otse sisse osta kui ka kvalifitseeruda läbi kahe 11-eurose sisseostuga live-satelliitturniiri, mis toimuvad vastavalt: 

Casino Grand Prix pokkerimänedžeri Meelis Jakobsoni sõnul oodatakse põnevale Ida-Virumaale nii kohalikke mängijaid kui ka külalisi mujalt Eestist ja Venemaalt. Kõiki osalejaid ootavad tervitusjoogid ning snäkid, võitja teenib uhke karika ning mõistagi saab osaleda ka tempokas rahamängus panustega €0,50/€0,50.

"Pidades silmas asjaolu, et osalejate seas on nii eesti kui vene keelt kõnelevaid inimesi, viime turniiri läbi mõlemas keeles ning oleme ka ise mängusaalis kohal," lubas Jakobson. Turniirile saad registreeruda siin, samuti tasub enda kohalolust Facebookis teada anda.