20.-21. juulil toimub Pärnus Coolbeti suvefestival!

19.06.2018

20.-21. juulil toimub Lääne-Eesti suurimas, Grand Prix Port Arturi kasiinos kahepäevane Coolbeti Pärnu suvefestival, mille raames viiakse läbi 150-eurose sisseostuga põhiturniir ning 75-eurose osalustasuga Deepstack Turbo Terminator kõrvalturniir. 

2016. aasta novembrist Eesti turul aktiivselt tegutsev ning Tallinnas enam kui 70 inimesele tööd pakkuv Coolbet on võitnud lühikese ajaga paljude Eesti mängijate südamed. Selle aasta veebruaris käivitas tuntud Norra spordiennustuse gurule Jan Svendsenile kuuluv ettevõte ka pokkeri ning viis mai alguses läbi menuka Coolbet Openi Tallinnas. 

"Meil on väga hea meel korraldada koos Coolbetiga Eesti suvepealinnas erakordne üritus, kuhu ootame pokkerimängijaid nii kodu- kui välismaalt," kommenteeris kasiinoketi esindaja Hannes Namsing. "Südasuvine Pärnu on ideaalne paik lühikeseks pokkeripuhkuseks koos ranna, sooja merevee ja ägedate pidudega," lisas Hannes.

Coolbet ning Casino Grand Prix lubavad osalejatele rohkelt eriauhindu, põnevaid külalisi, üllatusi, hulgaliselt tasuta jooke ning Pärnule omast positiivset ja vabameelset õhkkonda. Festivalile on võimalik kvalifitseeruda ka internetis läbi peatselt Coolbeti pokkeritoas algavate online-satelliitide. Põhiturniiri võitjat ootab lisaauhinnana 1000-eurone Coolbet Open auhinnapakett.

Koostöös mängudeportaaliga Jokker.ee kantakse põhiturniiril toimuv ka reaalajas üle!

Turniirikava:

  • Põhiturniir (CAP 70, algstäkk 30 000 punkti) algab reedel, 20. juulil kell 19:00. Esimesel päeval mängitakse 10 taset (a' 40 minutit), kuni teise päeva alguseni on lubatud nii hiline registreerumine kui re-entry (piiramatus koguses). Finaalpäev algab laupäeval, 21. juulil kell 15:00 ning siis vältavad mängutasemed juba 30 minutit. 
  • Kõrvalturniir (CAP 30, algstäkk 40 000 punkti) algab laupäeval, 21. juulil kell 17:00. Mängitakse 20-minutiliste tasemetega, hiline registreerimine/üks re-entry on lubatud esimese 240 minuti jooksul.