7 aastat pokkerit Grand Prix kasiinodes!

25.03.2019

Kas teadsid, et täpselt 7 aastat tagasi - 2012. aasta märtsis - alustati Grand Prix kasiinodes pokkeriturniiride korraldamist?

Meie pokkeriklubi käivitati esmalt Kuressaares, kus sai Saaremaa mängijate seas kiiresti väga populaarseks. 2012. aasta sügisel jõuti oma tegevusega ka Tallinnasse, kus toimunud igakuine võistlussari PokerNews Live meelitas laudadesse nii Eesti pokkeriparemiku kui hulga kuulsusi teistelt elualadelt.

Nii on meie juures mänginud näiteks ansambel Terminaator, korvpalliklubi BC Kalev & Cramo, vutisats FC Levadia, muusikud Maarja-Liis Ilus, Teele Viira ja Kene Vernik, Eesti parimad mustkunstnikud, erinevad (võistlus)tantsijad, spordiajakirjanikud jne. Korvpallurite turniiril lauda istunud Bamba Fall on seejuures tõenäoliselt kõige pikem pokkerimängija, kes üldse Eestis turniiridel osalenud! Vaata tuntud inimeste pilte Facebookis!

Alates 2014. aastast on Grand Prix pokkerimekaks Pärnus asuv Lõuna- ning Lääne-Eesti suurim, Port Arturi keskuse kasiino. Suurimad turniirid on meelitanud kohale ligikaudu sada erinevat mängijat ning auhinnafondid ületanud korduvalt kümmet tuhandet eurot!

Niisiis - ajalugu on väärikas ning oleks 7 aasta möödumist tuleks tähistada. Ning kus mujal, kui Saaremaal, kust kõik omal ajal alguse sai!

Casino Grand Prix pokkeriklubi sünnipäevaturniiri algab laupäeval, 30. märtsil kell 15:00. Turniiri sisseost on 100 eurot, esimese 180 minuti jooksul on lubatud nii re-entryd (piiramatus koguses) kui hiline registreerimine. Algstäkk on 20 000 punkti ning koheselt pääseb lauda kuni 30 mängijat. 

Pane tähele, et eriline üllatus ootab kõiki sel turniiril võistlevaid pokkerimängijaid, kes osalesid ka 2012. aastal esimestel Grand Prix Saaremaa pokkeriklubi turniiridel. Turniirile saad registreerida siin!

Osalejatele pakutakse snäkke ja tervitusjooke, mõistagi ootab vöitjat ka kena karikas.