Sel nädalavahetusel: High-Roller Rakveres, Suvekarikas Jõhvis ja freeroll Pärnus!

11.07.2017

Juuli keskpaik on täis põnevaid pokkeriüritusi ning Casino Grand Prix esitleb Sulle uhkusega kolme sel nädalavahetusel toimuvat erilist turniiri!

Algajate freeroll Pärnus

13. juulil kell 19:00 toimub Grand Prix Port Arturi kasiinos No Limit Texas algajate freeroll, millel on garanteeritud vähemalt 1 pilet 11. augustil sealsamas läbiviidavale erilise mänguformaadiga Grand Prix Super 50 turniirile.

REGISTREERU SIIN

Turniir on mõeldud algajatele ehk sellel saavad osaleda vaid need mängijad, kellel on Grand Prix selleaastases ränkingus 50.00 ränkingupunkti või vähem. Oma ränkingupunktide arvu saad kontrollida siin. Mängitakse 15-minutiliste tasemetega ja 2500-punktilise algstäkiga.

Soovi korral on lubatud teha ka piiramatus koguses lisaoste (rebuy) või add'on, igaüks maksumusega 5 eurot. Kõik, kes registreeruvad enne turniiri algust, saavad 500 lisapunkti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rakvere High-Roller

Ülimalt edukaks osutunud esimene Rakvere High-Roller turniir, mis toimus Grand Prix Rakvere kasiinos 26. mail ei jäänud viimaks, vaid traditsioon jätkub! Juba 14. juulil läheb action edasi ning kavas on juba teine turniir "kõvemat sorti kärbestele" :).

Võistlus algab reedel kell 18:00 ning kõik on sama, mis eelmisel korral: sisseost 150 eurot, alustatakse 20 000 punktiga, mängutasemed vältavad 30 minutit ning esimese 180 minuti jooksul on lubatud üks re-entry. Struktuuriga saad tutvuda siin.

Esimesel Rakvere High-Rolleril osales 21 mängijat ning tšempioniks krooniti Mario Ruuto. Talle järgnes valitsev Eesti pokkerimeister Kristo Erala, kes on kohal ka nüüd ning kellest võib pikemalt lugeda selles artiklis.

NB! Eelmise Rakvere High-Rolleri auhinnafond oli 3510 eurot, mis tähendab läbi aegade suurima auhinnafondiga pokkerivõistlust Lääne-Virumaal!

 

 

 

 

 

 

Ida-Viru Summer Cup

Kord kvartalis Grand Prix Jõhvi kasiinos toimuvad Ida-Viru karikaturniirid on olnud alati populaarsed nii Ida- kui Lääne-Virumaa pokkerisõprade seas ning läinud peale ka meie headele külalistele Venemaalt.

Kevadisel karikaturniiril tehti 37 sisseostu ning krooniti võitjaks 42-aastane narvalane Andrey Agafontsev, kes oli alles eelmisel päeval triumfeerinud ka Ida-Virumaa meistrivõistlustel. 

Juba sel laupäeval, 15. juulil kell 13:00 on käes aeg järgmiseks suurturniiriks, sest algab Ida-Viru Open Summer Cup. Sisseost on tavapäraselt 50 eurot, mängitakse 10 000 stardipunkti ning 25-minutiliste tasemetega. Esimese 165 minuti jooksul on lubatud hiline registreerimine ning 1 re-entry.

Pane tähele, et juhul kui lunastad pileti enne 14. juulit kella 23:59, siis saad oma stäkile 1000 punkti juurde. Lisaks auhinnarahale ootab võitjat karikas.