Casino Grand Prix turundustiimiga liitus tuntud pokkeripersoon

28.03.2017

Märtsis liitus Grand Prix meeskonnaga tuntud pokkeripersoon Hannes Namsing (37), kes asub vedama kasiinoketi land-based turundust.

Hannes on töötanud hasartmängude valdkonnas alates 2004. aastast peamiselt copywriteri ning projektipõhise nõustajana. Aastatel 2008-2014 juhtis ta maailma suurima pokkeriportaali PokerNews.com Eesti haru ning pälvis kahel korral Eesti Aasta Pokkeripersooni nominatsiooni.

Hannes on lõpetanud kiitusega EBS-i magistriõppe rahvusvahelises turunduses, uurides oma lõputöös pokkeri mõju teiste hasartmängude mängimisele Eestis. Ta on ka üks menuka eestikeelse pokkeriraamatu „Pokker: Eesti proffidelt Eesti mängijatele“ peamistest autoritest ning kirjutanud tuhandeid artikleid nii pokkerist, spordiennustusest kui ka teistest õnnemängudest.

IMG Kasiinod AS turundusjuht Ainar Tandre jätkab tulevikuski samal ametipostil, kuid pühendub nüüdsest peamiselt veebikasiino GrandX arendamisele. "Mul on hea meel, et meie meeskonnaga liitus suure erialase kogemusega spetsialist, kellelt ootame eelkõige uusi ideid, mis aitaksid tõsta klientide lojaalsust ning rahulolu ja muuta ettevõtte sise- ja väliskommunikatsioon senisest tõhusamaks. Usun, et Hannese teadmised tulevad kasuks ka Pärnus, Kuressaares, Narvas, Jõhvis ja Rakveres tegutsevatele Grand Prix pokkeriklubidele," märkis Tandre.

Hannes on teinud Grand Prix'ga koostööd juba neli ja pool aastat, hinnates meeskonda professionaalseks, sõbralikuks ning entusiastlikuks. "Kindlasti imponeerib mulle see, et ettevõttes on palju väga staažikaid töötajaid ning põhituumik on püsinud sama juba üle kümne aasta. See viitab, et koostöö sujub ning inimesed naudivad seda, mida teevad," sõnas Hannes.

„Edaspidi saab minuga ühendust aadressil hannes @ grandprix.ee ning tänan ette kõikide ettepanekute, soovituste ning tagasiside eest meie teenuste ja pakkumiste kohta. Kindlasti kavatsen ka ise kõikidel suurematel Grand Prix poolt läbiviidavatel üritustel kohal olla,“ lõpetas Hannes.