26. mail toimub Rakveres eriline High-Roller pokkeriturniir!

17.05.2017

Reedel, 26. mail kell 18:00 algab Grand Prix Rakvere kasiinos eksklusiivne High-Roller turniir, mille sisseost on 150 eurot. Alustatakse 20 000 punktiga, mängutasemed vältavad 30 minutit ning esimese 180 minuti jooksul on lubatud ka üks re-entry. Struktuuriga saad tutvuda siin.

"Mitmed Lääne-Virumaa pokkerisõbrad on avaldanud soovi ühe korraliku, tavapärasest märksa suurema sisseostuga pokkerilahingu mahapidamiseks," kommenteeris kasiinoketi Tallinna ning Rakvere regiooni juht Tauno Suurkaev. "Enamikku huvilisi isiklikult tundes pakun, et meid ootab ees tõeliselt agressiivne ja lahtine mäng, mis sobib eeskätt pokkeriga kaasnevat lõbusat, kuid samas ka teravat meelelahutust otsivatele edukatele hobimängijatele," muigas Tauno.

Kui muidu toimuvad regulaarsed pokkeriturniirid Rakveres ühel laual, siis High-Rolleri ajaks paigutatakse kasiinosse ka teine. Nii pääseb koheselt mängima 20 kõige kiiremat registreerujat ning korraldajate kinnitusel loodetakse kõik kohad ka välja müüa. "Kui ettevõtmine õnnestub, siis jätkame Rakveres regulaarsete High-Roller turniiridega ka tulevikus," lubas Tauno.

Lääne-Virumaa pokkerielu peamiste eestvedajate hulka kuuluva Casino Grand Prix Rakvere mängusaali töötaja Annika Anni (alumisel pildil) sõnul toimuvad pokkeriturniirid Rakveres kahel korral nädalas ning huvilistest enamasti puudu ei tule. "Turniiripokker on olnud Rakveres juba aastaid väga populaarne ning meil on palju heatasemelisi mängijaid. Ilmekalt tõetas seda 2017. aasta Eesti meistrivõistluste põhiturniir, kus Rakvere mängijad Kristo Erala ja Kalle Pops koguni kaksivõidu võtsid," kiitis Annika, kes ootab laudadesse ka külalisi teistest linnadest.

"Mai viimane nädalavahetus sobib väga hästi Virumaa pokkerielu tundmaõppimiseks, sest Rakvere High-Rollerile järgneb laupäeval kell 13:00 Jõhvis algav 50-eurose sisseostuga Poker Club Special powered by Smirnoff turniir. Seetõttu loodame Rakveres kohata ka Ida-Virumaalt ning mujalt pärit mängijaid ning üheskoos ühe lõbusa pokkeriturniiri maha pidada," lisas Annika.

Rakvere High-Rollerile saad registreeruda siin.

Annika Anni