Grand Prix pokkeriklubi aastane ränkingufond ületas 3500 euro piiri!

01.11.2018

Kas mängid regulaarselt pokkerit Grand Prix kasiinodes toimuvatel turniiridel?

Kas mäletad seda, kuivõrd hästi Sul aasta lõikes läinud on?

Ning kas oled teadlik ka sellest, et käimasoleva aasta 50 parimat jagavad omavahel eksklusiivse ränkingufondi, millesse on kogunenud 1. novembri seisuga juba üle 3500 euro!

Hetkeseisuga juhib meie pokkeriränkingut Eduard, kes on näidanud head mängu Ida-Virumaal: nii Jõhvis kui Narvas. Kohad teisest viiendani kuuluvad saarlastele Egonile, Siimule, Kristjanile ja Margole, kes on lisaks kodusaalis mängimisele ilmutanud end aeg-ajalt ka Pärnus ning vahel kaugemalgi. 

Kogu edetabeli leiad siit 

Selleaastast edetabelit peetakse alates 1. jaanuarist ning aastasesse ränkingufondi läheb 2% kõikidest Grand Prix turniiride sisseostudest (arvesse ei lähe vaid freerollid, kinnised üritused, mängijate soovil kohapeal läbiviidavad täiendavad SNG-d ja rahamäng). 

Ränkingupunkte saavad kõik, kes jõuavad vastaval turniiridel rahadesse, lisaks neile ka nn. "mull" ja "pre-mull". Võidufondi kogunenud raha mängitakse välja üle-eestilise ränkingu 50 parima vahel järgmise aasta jaanuaris (see pole üldse kaugel!) Pärnus toimuval freeroll-finaalturniiril. Seejuures ootavad auhinnad kõiki, kes freeroll-finaalturniirile pääsevad ning mängijate stäkk sõltub nende kohast edetabelis:

1.-10. koht: 40 000 punkti

11.-20. koht: 35 000 punkti

21.-30. koht: 30 000 punkti

31.-40. koht: 25 000 punkti

41.-50. koht: 20 000 punkti

Seega - mida rohkem Sa mängid, seda rohkem võid teenida ka edetabelipunkte. Ja mida rohkem punkte Sul on, seda suuremad on ka Sinu võimalused ränkingufondist maksimaalselt suur tükk ampsata!

Tea, et Casino Grand Prix korraldab regulaarseid pokkeriturniire Pärnus, Jõhvis, Kuressaares ja Narvas, vähemalt korra kuus saab mängida ka Rakveres ja Viljandis. Kõiki meie turniire iseloomustab sõbralik ja vabameelne atmosfäär. Suurematel võistlustel pakume lisaks mängurõõmule ka tervitusjooke ning snäkke, samuti lahkuvad võitjad kasiinost kenade klassist karikatega :)