Sel nädalavahetusel Pärnus: kaks suurturniiri ja Rolandi sünnipäev!

09.08.2017

Sel nädalavahetusel toimub Pärnus kaks suurt pokkeriturniiri, millel mõlemal pääseb osalema kuni 50 mängijat. Esmakordselt on kavas ka kauaoodatud eksklusiivne Pärnu High-Roller!

Nädalalõpu avab reedel, 11. augustil kell 18:00 algav põneva mänguformaadiga eriturniir Grand Prix Super 50. Sisseost on 50 eurot ning alustatakse 50 000 stardipunktiga. Hiline registreerumine ja re-entry kestab 200 minutit.

Veelgi põnevamat actionit tõotab laupäeval, 12. augustil kell 18:00 algav ning suvepealinnas esmakordselt läbiviidav Pärnu High-Roller. Kõvematele pokkerihaidele suunatud turniiri sisseost on 250 eurot, alustatakse 20 000 punktiga, mängutasemed vältavad 30 minutit ning esimese 180 minuti jooksul on lubatud ka üks re-entry.

NB! Sellele turniirile on veel võimalik kvalifitseeruda läbi neljapäeval, kell 19:00 algava ning re-buy/double add'on formaadis läbiviidava 11-eurose satelliiturniiri

Sel laupäeval saab 30-aastaseks Eesti üks armastatumaid pokkerimängijaid, viimase aasta Eesti pokkeritaeva kirkaim komeet Roland Luik, kes samuti High-Roller turniirist osa võtab. Lahke mehena lubas Roland kostitada kõiki mängusõpru ka tordiga - seega olete oodatud osa saama. 

Mõlemale turniirile saab registreeruda kasiinos kohapeal või meie kodulehe kaudu. Pakume mängijatele nii tervitusjooke kui snäkke!