16. märtsil selgub Jõhvis 2019. aasta Ida-Eesti pokkerimeister

19.02.2019

16. märtsil toimuvad Ida-Eesti suurimas, Grand Prix Jõhvi kasiinos (Rakvere tn. 9) arvult teised Ida-Eesti lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris.  

Mänguks läheb kell 15:00 ning struktuur on sarnane eelmisele aastale. Turniiri sisseost on 100 eurot, esimese 240 minuti jooksul on lubatud nii re-entryd (piiramatus koguses) kui hiline registreerimine. Algstäkk on 20 000 punkti ning koheselt pääseb lauda kuni 50 mängijat. 

Turniirile on võimalik nii otse sisse osta kui ka kvalifitseeruda läbi kahe 11-eurose sisseostuga live-satelliitturniiri, mis toimuvad vastavalt: 

Ida-Virumaale oodatakse nii kohalikke mängijaid kui ka külalisi mujalt Eestist ja Venemaalt. Tavapäraselt ootavad võistlejaid tervitusjoogid ning snäkid, võitja teenib uhke karika ning ei puudu ka tempokas rahamängus panustega €0,50/€0,50.

Turniirile saad registreeruda siin, samuti tasub enda kohalolust Facebookis teada anda. 

Möödunud aastal selgitas Ida-Eesti pokkerimeistrit 25 mängijat, kellest tituleeriti võitjaks Jõhvi pokkerimängija Vladislav Han. Kolme parima sekka jõudsid eranditult muljetavaldava varasema turniiriajalooga mehed, kes omavahel diili sõlmisid. Kokkuvõttes tuli kolmandaks narvakas Andrei Agafontsev, teise koha saavutas aga üheks Ida-Virumaa parimaks pokkerimängijaks peetav Roman Korkin. Turniiri pilte saad vaadata Facebooki lehel "Pokker Ida-Eestis".