Lääne-Eesti suurim pokkerifestival toimub 17.-19. mail

16.04.2018

Mai kolmandal nädalavahetusel toimuvad Grand Prix Port Arturi kasiinos 2018. aasta Pärnu lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris. Koostöös Pärnu Turniiripokkeri Klubiga läbiviidavale Lääne-Eesti suurimale pokkerifestivalile oodatakse üle saja mängija kogu Eestist.

Kolm päeva vältava festivali juhatab sisse 50-eurose sisseostuga No Limit Omaha, mis algab neljapäeval, 17. mail kell 19:00. Alustatakse 10 000 punktiga, mängutasemed vältavad 20 minutit ning lubatud on 1 re-entry/hiline registreerumine esimese 180 minuti jooksul. Turniir toimub neljal laual, kohe pääseb mängima 36 kiiremat. Kahel viimasel aastal on selle turniiri võitnud netipokkeri eksmaailmameister Reigo Maar, kes istub loodetavasti lauda ka nüüd!

150-eurose sisseostuga põhiturniir läheb käima reedel, 18. mail kell 19:00. Tegemist on freezeout-turniiriga ning selleks, et Pärnusse jõuaksid mängima ka teiste linnade pokkerisõbrad, vältab hiline registreerimine kella 22:30-ni. Võistlus toimub seitsmel laual ning tasub meenutada, et viimastel aastatel on see müüdud välja juba enne turniiri algust  - seega tasub kiirustada!

Põhiturniir on kahepäevane - finaal algab laupäeval, 19. mail kell 15:00 ning samaaegselt sellega pannakse käima ka 55-eurose sisseostuga Deep Stack Turbo Terminator-turniir (CAP30, 1 re-entry/hiline registreerumine 200 minutit).  

Sarnaselt eelmisele aastatele kantakse põhiturniir ning kogu Pärnus toimuv melu üle mängudeportaalis Jokker. Ei puudu ka SNG-d, rahamäng ja erinevad flipamendid ning mõistagi kostitatakse kõiki osalejaid hea ja paremaga. 

NB! Kuna eeldatavalt on ka sel aastal huvilisi rohkem, kui laudades kohti, siis tasub soetada turniiripilet aegsasti. Koha lauas tagab osalustasu maksmine, mida saab teha nii Grand Prix veebilehel kui mistahes Grand Prix kasiinos üle Eesti. 

Pärnu meistrivõistluste ajakava:
- 17. mai kell 19:00 - No Limit Omaha re-entry
- 18. mai kell 19:00 - No Limit Holdem põhiturniiri esimene päev. Mängitakse 10 taset või kuni 30 parima selgumiseni.
- 19. mai kell 15:00 - No Limit Holdem Deep-Stack Turbo Terminator.
- 19. mai kell 15:00 - No Limit Holdem põhiturniiri finaal.

Pärnu meistrivõistluste läbiviimise traditsioon ulatub 2011. aastasse. Grand Prix'sse jõudis suurvõistlus pärast linna suurima, Port Arturi kaubanduskeskuses asuva kasiino avamist.

Kui 2015. aasta meistrivõistlustel tehti 62 sisseostu, siis mullu oli unikaalseid osalejaid juba 86. Lisaks kohalikele ässadele olid kohal paljud Eesti tipptegijad nagu Meelis ja Carmen-Elina Vist, Markku Koplimaa, Roland Luik, Kristo Erala, Tarmo Tammel, Marius Morel jpt. Parimat mängu näitas juba teist aastat järjest Eesti parim naismängija Carmen-Elina, kes teenis 2177 eurot auhinnaraha.

Grand Prix pokkeritiim aastal 2017.

Port Arturi kasiino on Lääne-Eesti suurim mängukoht ning üks neljast kasiinost Eestis, kus saab proovida kätt ka traditsioonilistes lauamängudes nagu Blackjack ja Vene pokker.