Elektrooniline rulett

Rulett on üks maailma populaarsemaid õnnemänge, kus mängija peab arvama ära numbri, millel ruletilaual keerlev kuul peatub. Panustamiseks on hulgaliselt erinevaid võimalusi, mille hulka kuulub näiteks ühe või mitme numbri, värvi, sektori, kolonni või paaris-paaritu valik.

Grand Prix kasiinodes kasutatav elektrooniline rulett Grand Jeu pakub samu mänguvõimalusi, mis diileri poolt läbiviidav traditsiooniline rulett. Küll toimub aga mäng kiiremini ning panused on väiksemad. Korraga saab mängus osaleda kuni kümme mängijat, kes istuvad ruletilaua ümber.

Mängu käik

Mänguga liitumiseks sisesta automaati raha või soorita kassas makse. Panustamist järgmisele mängule saad alustada pärast sõnumit „Place your  bets“. Kuni kuuli pöörlemiseni ruletilaual on Sul võimalus kõiki juba tehtud  panuseid suurendada, vähendada, muuta või vajadusel tühistada. Kui kuul on juba alustanud pöörlemist, kõlab signaal „No more bets“, mille järel on kõik tehtud panused lõplikud.

Võitude väljamaksmine

Kui ruletikuuli peatumise järel osutus(id) Sinu poolt tehtud panus(ed) eduka(te)ks, kantakse saadud võit Sinu elektroonilise ruleti kontole. Pärast iga mängu lõpetamist võid soovi korral panustada juba järgmisele mängule. Kui oled otsustanud mängimise lõpetada, siis vali „Cashout“ ning mängusaali kassast saad oma võidusumma kätte.

Klienditugi

Elektrooniline rulett Grand Jeu pakub mänguvõimalusi eesti, vene ja inglise keeles. Võimalike küsimuste tekkimisel vali mänguautomaadi menüüst „Help“ või pöördu kasiino personali poole.