Black Jack

Blackjack pakub intellektuaalset ning sotsiaalset meelelahutust. Ühes lauas saab korraga istuda kuni seitse mängijat, kes mängivad individuaalselt diileri vastu. Edukus sõltub nii juhusest kui mängija oskustest.

Mängu käik

Mänguga liitumiseks vaheta raha kas kassas või mängulauas žetoonide vastu ning tee sobiv panus. Mängu alguses jagab diiler Sulle kaks ning endale ühe avatud kaardi. Seejärel on Sul võimalus kaarte kinnisest pakist juure võtta, proovide saada 21-le võimalikult lähedane punktisumma. Kaardid kahest kümneni on nominaalväärtusega, poiste, emandate ja kuningate väärtuseks on 10 ning ässadel mängija valikul kas 1 või 11 punkti.

Mängu põhimõte

Mängu põhimõtteks on saavutada diilerist parema punktisummaga käsi. Seejuures ei tohi mängija võtta 22 või enam punkti, mis tähendab „lõhki minemist“ ning kohest kaotust. Kui kõik lauas istuvad mängijad on oma otsused langetanud, alustab diiler endale kaartide võtmist, lähtudes järgmistest põhimõtetest:

  • Kui diileri punktisumma on 16 või vähem, peab ta igal juhul kaarte juurde võtma,
  • Kui diileri punktisumma on vahemikus 17-21, puudub tal õigus kaarte juurde võtta,
  • Kui diiler võtab 22 punkti või enam, kaotab ta kõikidele mängijale sõltumata nende punktisummast, v.a. need mängijad, kes on eelnevalt ise „lõhki läinud“.

Võitude väljamaksmine

Võidud maksab välja diiler pärast iga jaotuse lõppu. Mängust võib igal hetkel lahkuda ning žetoonid  kasiino kaasas tagasi rahaks vahetada.

Klienditugi

Grand Prix diilerid teenindavad mängijaid eesti, vene ja inglise keeles ning, aitavad tutvustada mängu põhimõtteid ning vastavad mängijate küsimustele.