Pokkeri rahamängud (Cash Game)

Inimkond on harrastanud erinevaid kaardimänge juba sajandeid. Neist populaarseim on pokker, mis kogus populaarsust 19. sajandi alguses USA-s ning levis peatselt teistele kontinentidele. Tänasel päeval köidab pokker kümnete miljonite inimeste tähelepanu ning on populaarne nii vanade kui noorte ning nii meeste kui naiste seas.

Pokkeri rahamängud on olemuselt sarnaselt turniiripokkerile, sest hoolimata õnnefaktori olemasolust võidavad pikas perspektiivis ka rahamängudes need, kes oskavad seda teistest paremini. Mängitakse alati omavahel ning kasiino ülesandeks on kokkulepitud teenustasu eest mängu läbiviimine.  Casino Grand Prix võtab teenustasu(reik´i) pangast 5% (igast 20 eurost 1 euro), maksimum teenustasu(reik) on 5 eurot.

Teoreetiliselt saab raha peale pokkerit mängida ka koos sõpradega, kuid Grand Prix kasiinos läbiviidavates rahamängudes on alati tagatud mängijate turvalisus ning vastavus Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele. Rahamängus osalejate käsutuses on korralikud mänguvahendid, kaarte jagavad professionaalsed diilerid ning mängureeglid on kõikidele üheselt mõistetavad.

Mängu käik

Pokkeri rahamänguga saab liituda vabade kohtade olemasolul mängulauas. Enne mängu alustamist tuleb vahetada raha žetoonide vastu, mida saab teha nii kassas kui diileri abiga. Kui kõik kohad rahalaudades on täis, palume Sul registreeruda ootenimekirjas, mis tagab vabade kohtade tekkel võimaluse mänguga liituda.

Kaardid jagab mängijatele diiler, kes viib jaotused läbi. Jaotuse pank moodustub mängijate poolt tehtud panustest ning selle võidab mängija, kelle kaartidest saab moodustada kõige tugevama kombinatsiooni. Teisel juhul võib panga võita ka mängija, kelle panustamise järel loobuvad kõik teised mängijad oma kaartidest.

Mänguga liitumine ja mängust lahkumine

Erinevalt turniiripokkerist võib rahamänguga liituda ning sealt lahkuda mistahes ajahetkel. Iga mängitav jaotus on teistest sõltumatu ning selles osalemiseks saab kasutada vabalt valitud mängulaua limiitidesse mahtuvat rahasummat. Soovi korral võib mängija jaotuste vahelisel ajal žetoone juurde osta.

Kui otsustad rahamängust lahkuda, saad vahetada žetoonid kasiino kassas rahaks. Hiljem võid soovi korral taas mängulauda naasta, kuid mitte väiksema summaga, kui on minimaalne sisseost vastavas mängulauas(Buy In).

Klienditugi

Grand Prix diilerid teenindavad mängijaid eesti, vene ja inglise keeles ning vastavad mängijate küsimustele. Vaieldavate situatsioonide korral lahendab võimalikud probleemid kohal viibiv vastutav kasiinotöötaja.