Ultimate Texas Hold’em

Ultimate Texas Hold’em on sarnane tavalise pokkeriga, kuid mängijad mängivad diileri, mitte teiste mängijate vastu. Korraga saab mängida kuni neli mängijat kuni kuuel boksil. Mitmel boksil mängides saab mängija vaadata ainult ühte kätt, teised jäävad „pimedaks“.

Esmalt asetavad mängijad võrdse panuse nii Ante kui ka Blind boksi. Lisaks on võimalik asetada panus TRIPS boksi, mis makstakse välja alates kolmikust, hoolimata sellest, kas mängija võidab või kaotab käe.

„Pimeda käe“ korral peab mängija tegema võrdsed panused ANTE ja BLIND boksi ning lisaks ühe- kuni neljakordse panuse PLAY boksi.

Seejärel jagab diiler kõikidele mängijatele ning endale kaks kinnist kaarti.

Kui mängijad on oma kaarte vaadanud, saavad nad teha esimese panustamise ringi, asetades ANTE kolme- kuni neljakordse panuse PLAY boksi. Kui mängija on oma panuse PLAY boksi asetanud, loetakse tema käsi otsustatuks. Mängijal on võimalus ka mitte panustada (check’ida).

Seejärel avab diiler lauale esimesed kolm ühist kaarti. Peale kaartide avamist on mängijatel võimalus teist korda panustada, asetades PLAY boksi kahekordse ANTE panuse. Mängijal on võimalus ka mitte panustada (check’ida).

Seejärel avab diiler ülejäänud kaks ühist kaarti ning järgneb kolmas panustamiste ring.

Mängijad saavad asetada PLAY boksi ühekordse ANTE panuse või loobuda oma käest. Loobumise korral kaotab mängija oma ANTE ja BLIND panused.

Diileri miinimumkombinatsiooniks on kahtede paar. Kui mängija käsi on suurem kui diileril, tehakse väljamaksed vastavalt väljamaksete tabelile.

Kui diileril ei ole paari, võrreldakse mängija kõrgeimat kaarti diileri omaga ning ANTE panus jääb puutumata. Kui mängija käsi on nõrgem, kaotab ta oma PLAY ja BLIND panused, kui aga tugevam, makstakse PLAY panus välja ja BLIND panus jääb tasa, va juhul, kui mängijal on Rida või kõrgem kombinatsioon. Sellisel juhul makstakse BLIND panus välja vastavalt väljamaksete tabelile.

Väljamaksete tabelid

ANTE ja PLAY panused makstakse alati välja suhtega 1:1.

BLIND panuse väljamaksed: TRIPS panuse väljamaksed:
Suur Mastirida (Royal Flash) 500:1 Suur Mastirida (Royal Flash) 50:1
Väike Mastirida 50:1 Väike Mastirida 40:1
Nelik 10:1 Nelik 30:1
Maja 3:1 Maja 8:1
Mast 3:2 Mast 7:1
Rida 1:1 Rida 4:1
Kolmik 3:1