Videopokker

Videopokker on juhuslikkusel põhinev kaardimäng, mis pakub intensiivset ning põnevat meelelahutust. Mängimine eeldab pidevat otsuste langetamist ning pokkerikombinatsioonide tundmist.

Mängu käik

Mängu alustamiseks sisesta automaati raha või soorita kassas makse. Pärast sobiva mängu valikut ning panuse tegemist vajuta nupule „Start“. Seejärel jagab automaat Sulle viiest kaardist koosneva algse pokkerikäe. Sul on võimalus ühte, mitut või kõiki kaarte ühel korral vahetada, mille järel selgub lõplik käsi. Mängu eesmärgiks on saada võimalikult kõrge pokkerikombinatsioon, mille tugevusest sõltub võimalik võit.

Võidu mitmekordistamine

Videopokkeris saadud võite on võimalik soovi korral mitmekordistada. Seda saab teha kas sarnaselt liinimängudega või duubeldada videopokkerile omasel moel. Viimasel juhul kuvatakse pokkeriautomaadi ekraanil üks juhuslikult valitud lahtine kaart, mille kõrval asub neli kinnist kaarti. Sul palutakse valida üks nendest kaartidest ning kui see osutub automaadi poole antud kaardist suuremaks, siis võit kahekordistatakse. Juhul kui Sinu kaart on väiksem, kaotad selles mängus saadud võidu, kui aga võrdne, pakutakse Sulle uut katset.

Võitude väljamaksmine

Pärast iga mängu lõppu kantakse võimalik võit Sinu videopokkeri kontole. Mängust on võimalik igal ajal lahkuda, valides „Cashout“ ning mängusaali kassast saad oma võidusumma kätte.

Klienditugi

Grand Prix mängusaalides olevates pokkeriautomaatides on kasutusel kolm keelt –  eesti, vene ja inglise. Kui mõni mänguautomaadi funktsioonidest peaks jääma Sulle ebaselgeks, vali mänguautomaadi menüüst „Help“ või pöördu kasiino personali poole.