Menukas Rakvere High-Roller naaseb 14. juulil!

15.06.2017

Ülimalt edukaks osutunud esimene Rakvere High-Roller turniir, mis toimus Grand Prix Rakvere kasiinos 26. mail, saab järje juba 14. juulil, mil Virumaa kõige kangemad pojad ning tütred (pluss kõik külalised teistest paikadest) taas mängulaudadesse oodatud on!  

Kasiinoketi Põhja-Eesti regiooni juhi Tauno Suurkaevu sõnul leidsid paljud Rakvere mängijad esimese turniiri järel, et traditsiooni peaks jätkama ning juuli keskel on igati paslik aeg järjekordne tõsine pokkerilahing maha pidada. "Häid mängijaid Rakveres jätkub ning lõbutseda tahavad kõik. Eeldan, et ka kõik kohad sellele turniirile täituvad edukalt," usub Tauno. 

Võistlus algab reedel kell 18:00 ning kõik on sama, mis eelmisel korral: sisseost 150 eurot, alustatakse 20 000 punktiga, mängutasemed vältavad 30 minutit ning esimese 180 minuti jooksul on lubatud üks re-entry. Struktuuriga saad tutvuda siin.

Esimesel Rakvere High-Rolleril osales 21 mängijat ning tšempioniks krooniti Mario Ruuto. Talle järgnes valitsev Eesti pokkerimeister Kristo Erala ning kokku oli turniiri auhinnafond 3510 eurot. Tegemist oli teadaolevalt suurima auhinnafondiga pokkerivõistlusega Lääne-Virumaal!