Nüüdsest 20% kõrgem cashback Club Grand liikmetele!

13.06.2017

Eksklusiivselt Grand Prix Rävala kasiinos kehtiv püsikliendiprogramm muutus 13. juunil veelgi paremaks ning pakub kõikidele Club Grand kliendikaardi omanikele nüüdsest 20% rohkem mängurõõmu!

Ning see pole veel kõik - nüüdsest saab teenitud boonuspunkte (teemanteid) kasutada ka ruletis!

Kuidas see toimib?

Avalduse Club Grand kliendikaardi saamiseks saab täita Rävala kasiinos, kus kaart ka koheselt väljastatakse. Igale uuele kaardiomanikule antakse avansiks 1000 boonuspunkti ehk teemantit. Täiesti niisama! 

Hiljem saab teemanteid teenida mängimise eest slottidel või elektroonilises ruletis suhtega 1 panustatud euro = 1 teemant. See kas panus võidab või kaotab, pole oluline.

Näide: Mängija Madis teeb ruletil 100-eurose panuse "mustale". Sõltumata sellest, kas järgmine number on must, punane või 0, teenib ta 100 teemantit.

Teenitud teemanteid saab vahetada boonuskrediidiks suhtega 400 teemantit (varem 500) = 1 euro. Minimaalselt on võimalik osta 5 € boonuskrediiti, mille maksumus on nüüdsest 2000 teemantit (varem 2500). Boonuskrediit tuleb vabastamiseks ühel korral läbi mängida, tehes kokku panuseid boonuskrediidiga võrdse summa ulatuses. 

Näide: Mängija Madise kliendikaardil on 20 000 punkti. Selle eest saab ta 50 eurot boonuskrediiti. Kui Mängija Madis on teinud 50 euro väärtuses panuseid (panuste suurus ning see, kas need kaotavad või võidavad pole oluline), on boonuskrediit vabastatud ning seda võib vabalt kasutada.  

Teemantite eest saab Rävala kasiino baarist ka joogipoolist osta. 

"Teadaolevalt on Club Grand baastaseme cashbacki protsent kõrgem kui mistahes teisel Eestis tegutseval live-kasiinol," kommenteeris kasiinoketi maapealsete operatsioonide turunduse projektijuht Hannes Namsing. "Samuti puuduvad igasugused erisused elektroonilisele ruletile, mille matematiline tagasimakse protsent 97,3 on pisut kõrgem kui slottidel," 

NB! Club Grand kehtib hetkel vaid Tallinna kesklinnas asuvas Rävala kasiinos.