Casino Grand Prix ootab Jõhvi meistrivõistlustele üle 50 mängija Eestist ja Venemaalt!

17.10.2017

25. novembril toimuvad Ida-Eesti suurimas, Grand Prix Jõhvi kasiinos (Rakvere tn. 9) 2017. aasta Jõhvi meistrivõistlused turniiripokkeris. Kasiinoketi esindajate sõnul on eesmärgiks aasta suurima pokkeriturniiri läbiviimine Ida-Virumaal.

Kell 15:00 algav turniir viiakse läbi maailma populaarseimas mänguformaadis No Limit Texas Holdem ning selle sisseost on 100 eurot. Esimese 220 minuti jooksul (8 mängutaset) on lubatud nii re-entryd (piiramatus koguses) kui hiline registreerimine. Turniir toimub viies lauas (CAP 50) ning alustatakse 20 000 stardipunktiga, mängijate huvi korral on võimalik laudade arvu ka suurendada.

Kasiinoketi pokkerimänedžeri Meelis Jakobsoni sõnul ajendas meistrivõistlusi korraldama eelkõige Ida-Virumaa pokkerimängijate huvi tavapärasemast suurema osalustasu ning mängijate arvuga turniiri vastu, mille käigus antakse välja ka 2017. aasta Jõhvi pokkerimeistri tiitel.

„Samuti ootame turniirile kõiki pokkerisõpru nii Eestist kui Venemaalt. Ida-Virumaa on väga põnev sihtkoht ning üheks nädalavahetuseks leidub siin ka rohkelt pokkerivälist tegevust. Pakume kõikidele osalejatele tervitusjooke ning snäkilauda, samuti avatakse turniiri edenedes rahalauad,“ kommenteeris Jakobson. Mängijaid ning külalisi teenindatakse nii eesti kui vene keeles.

Koostöös Jõhvist vaid tosina kilomeetri kaugusel asuva Toila SPA-ga võimaldatakse kõikidele osalejatele ka tavapärasest soodsamat majutust. „Märgusõna Grand Prix kasutamine tagab selleks nädalavahetuseks kõikidele tavahinnaga pakettidele ja majutusele 15%-lise soodustuse (vaid turniiril osalejatele). Kasiino ees ootavad mängijaid taksod ning transport Toila ning Jõhvi vahel on kiire ja soodne,“ lisas Jakobson.

Registreeru turniirile siin. Anna enda osalemisest teada ka Facebookis!