Pärnu meistritiitlit asub jahtima Eesti absoluutne pokkeriparemik!

08.05.2017

11.-13. mail toimuvad Grand Prix Port Arturi kasiinos iga-aastased Pärnu lahtised meistrivõistlused, millest võtab osa nii kohalik paremik kui Eesti turniirimängijate absoluutne eliit. Menukas pokkerifestival viiakse läbi koostöös Pärnu pokkeriklubi ning Betsafe’iga.

Tiitlivõistlused juhatab sisse neljapäeval, 11. mail toimuv 33-eurose sisseostuga No Limit Omaha. Festival kulmineerub reedel kell 19:00 algava kahepäevase 100-eurose osalustasuga No Limit Holdem deep-stack põhiturniiriga, mis viiakse läbi seitsmel laual. Samaaegselt põhiturniiri finaaliga selgitatakse laupäeva õhtul ka linna meister Blackjackis.

Lääne-Eesti suurimale pokkerifestivalile on tulemas rida Eesti edukamaid pokkerimängijaid, kelle seas ka mullu turniiripokkeris üle 700 tuhande euro auhinnaraha teeninud Markku Koplimaa, möödunud aasta kirkaim pokkerikomeet ning Eesti populaarseim mängumees Roland Luik, valitsev Eesti meister Kristo Erala (pildil), Haapsalu ning Saaremaa tšempion Tarmo Tammel, 2016. aasta Eesti parim naismängija Carmen-Elina Kupri jpt.

"Viimaste aastatega on Pärnu meistrivõistlustest saanud regiooni suurim pokkerifestival, mis on kombinatsioon võitluslikust iga-mehe pokkeriturniirist ning mitmepäevasest sotsiaalsest meelelahutusest parimate mängusõprade seltsis. Just seetõttu on Pärnu meistrivõistlused ühtviisi populaarsed nii hobimängijate kui ka edukate pokkeriproffide seas,“ kommenteeris kasiinoketi esindaja Hannes Namsing.

Selleaastasest põhiturniirist valmib esmakordselt ka live-blogi portaalis Jokker.ee ning videokokkuvõte, samuti saavad mängijad nautida sooje sööke, elada kaasa Eurovisiooni lauluvõistlusele ning osaleda SNG-del ja rahamängus. „Tänaseks on üle poole kohtadest põhiturniirile juba välja müüdud ning ma usun, et eelmisel aastal püstitatud rekord - 81 unikaalset osalejat - on kindlasti ohus,“ lisas Hannes.

Pärnu meistrivõistlused toimuvad alates 2011. aastal, Casino Grand Prix on nende läbiviijaks kolmandat aastat järjest. Möödunud aastal võitis meistritiitli pärnakas Taavi Allsalu, esineliku vahel sõlmitud kokkuleppe alusel teenis aga suurima auhinnaraha Carmen-Elina Kupri. Kõrvalturniiri esikoht kuulus 2013. aasta netipokkeri maailmameistrile Reigo Maarile.

Pärnu meistrivõistluste ajakava:
- 11. mai kell 19:00 - No Limit Omaha re-entry: buyin 33 €, CAP 32. Stack 8000, tasemed 25 min.
- 12. mai kell 19:00 - No Limit Holdem põhiturniiri esimene päev: buyin 100 €, CAP 70, Stack 25 000, tasemed 45 min. Mängitakse 10 taset või kuni 30 parima selgumiseni.
- 13. mai kell 15:00 - No Limit Holdem põhiturniiri finaal.
- 13. mai kell 18:00 - Pärnu Blackjacki meistrivõistlused: buyin 33 €, CAP 30.

button