2019. aasta Pärnu pokkerimeistrid selguvad 23.-25. mail

16.04.2019

23.-25. mail viiakse Grand Prix Port Arturi kasiinos läbi iga-aastased Pärnu lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris. Lääne-Eesti suurim pokkerifestival toimub koostöös Pärnu Turniiripokkeri Klubiga ning sellele oodatakse üle saja mängija kogu Eestist.

Festivali avaturniir on privaatne, millest saavad võtta osa vaid Pärnu Turniiripokkeri Klubi liikmed. Tšempion selgitatakse No Limit Holdem heads-up mänguformaadis ning sellel osalemine maksab täpselt 33 eurot. Turniirile saab registreeruda vaid kohapeal ning võistlejate nimekiri pannakse lukku 15 minutit enne turniiri algust (23. mail kell 17:45). 

150-eurose sisseostuga kahepäevane põhiturniir algab reedel, 24. mail kell 18:00. Tegemist on freezeout-turniiriga ning selleks, et Pärnusse jõuaksid mängima ka teiste linnade pokkerisõbrad, vältab hiline registreerimine 220 minutit ehk vähemalt kella 21:40-ni. Võistlus toimub kaheksal laual ning kuna see on viimastel aastatel väga populaareks osutunud, tasub piletid varakult soetada.  

Põhiturniir finaal saab stardipaugu laupäeval, 25. mail kell 15:00 ning samaaegselt algab ka 70-eurose sisseostuga No Limit Holdem 6-Max (CAP30, 1 re-entry/hiline registreerumine 200 minutit).  

Sarnaselt eelmisele aastatele kantakse põhiturniir ning kogu Pärnus toimuv melu üle mängudeportaalis Jokker. Samuti lõbustatakse osalejaid rahamängu ja loosimistega, toimuvad erinevad flipamendid ning mõistagi kostitatakse kõiki pokkerisõpru hea ja paremaga. Võitjatele karikad ja medalid!

Kvalifitseeruda saad ka läbi kahe satelliitturniiri, mis toimuvad vastavalt 16. mail Kuressaares ja 18. mail Pärnus. NB! Koha lauas tagab osalustasu maksmine, mida saab teha nii Grand Prix veebilehel kui mistahes Grand Prix kasiinos üle Eesti. 

Pärnu meistrivõistluste ajakava:
- 23. mai kell 18:00 - No Limit Holdem Heads-up (privaatne turniir Pärnu Pokkeriklubi liikmetele)
- 24. mai kell 18:00 - No Limit Holdem põhiturniiri esimene päev. Mängitakse 10 taset või kuni 30 parima selgumiseni
- 25. mai kell 15:00 - No Limit Holdem 6-Max
- 25. mai kell 15:00 - No Limit Holdem põhiturniiri finaal

Pärnu meistrivõistluste läbiviimise traditsioon ulatub 2011. aastasse. Grand Prix'sse jõudis suurvõistlus pärast linna suurima, Port Arturi kaubanduskeskuses asuva kasiino avamist.

Mullu jahtis põhiturniiri võitu 69 unikaalset mängijaid, kaks aastat tagasi oli aga osalejaid koguni 86. Lisaks kohalikele ässadele meelitasid eelmised Pärnu meistrivõistlused kohale palju Eesti tipptegijaid nagu näiteks Carmen-Elina Vist, Roland Luik, Tarmo Tammel, Silver Simulask jpt. 

Grand Prix Pärnu pokkeritiim aastal 2018.

Port Arturi kasiino on Lääne-Eesti suurim mängukoht ning üks neljast kasiinost Eestis, kus saab proovida kätt ka traditsioonilistes lauamängudes nagu Blackjack ja Vene pokker.