Privaatsus

Üldine

Teame, et Sa võid olla mures oma andmete ebasihipärase kasutamise pärast. Sa võid olla kindel, et me suhtume Sinu personaalsetesse andmetesse täie tõsidusega ning teeme omaltpoolt kõik, et need oleksid kaitstud. Avades kasutajakonto ja kasutades meie teenuseid oled Sa nõus nende tingimustega sellel lehel.

Millist infot kogume?

Me kogume ja haldame informatsiooni, mida meie kliendid lojaalsusprogrammiga liitudes ja teenuseid kasutades sisestavad. See info võib sisaldada nime, e-maili aadressi ja muid kontaktandmeid, mida kasutajad meile annavad või sisestavad. Me võime koguda informatsiooni ka läbi Google Analytics analüütika tarkvara, mis salvestab iga kasutaja kohta üldist statistilist informatsiooni. Näiteks: demograafia, keel, piirkond, brauseri tüüp ja veebilehel viibitud aeg.

Kuidas seda infot kasutame?

Statistilise info kogumise eesmärk on muuta meie teenust paremaks ja kasutajasõbralikumaks. Sinu isiklikke andmeid kasutame Sinu päringutele ja küsimustele vastamiseks. Samuti võime Sulle saata aeg-ajalt SMS-e, uudiskirju ja pakkumisi, mis võivad Sulle huvi pakkuda. Sul on igal ajal võimalus meie poolt saadetavast infost loobuda, saates e-kiri või helistades telefonile +372 655 6106.

Kuidas seda infot kaitseme?

Oleme võtnud kasutusele tänapäevased tehnoloogilised meetodid ja protseduurid, mis lubavad olla kindlad, et Sinu personaalne informatsioon on kaitstud ligipääsuks ja kasutamiseks mitte lubatud isikute poolt. Lähtume isikuandmete töötlemisel isikuandmete töötlemise põhimõtetest. Ligipääs personaalsele informatsioonile on limiteeritud ning lubatud ainult nendel isikutel, kellel on õigus neid andmeid kasutada ainult selle veebilehe administreerimiseks. Me ei väljasta Sinu andmeid mitte kunagi, mitte kellelegi.