Selleaastane Saaremaa pokkerimeister selgub 10. juunil

24.05.2017

Mai teisel nädalavahetusel Pärnus toimunud mitmepäevane pokkerimöll jättis kustumatu mälestuse kõigile ning andis veelkord kinnitust, et suuri ja edukaid pokkeriturniire saab korraldada ka väljaspool pealinna!

Järgmine äge pokkeriüritus viiakse läbi juba 10. juunil, mil Grand Prix Kuressaare kasiinos selgub selleaastane Saaremaa pokkerimeister. Kes on oodatud mängima? Mõistagi kõik saarlased ning Saaremaa fännid hoolimata sellest, kus nad tegelikult elavad. Pokkerit tuleb ju ikka mönuga võtta ning vaevalt leidub selleks paremaid kohti, kui varasuvine Saaremaa!

Turniiri andmed:

Algus: 10. juuni kell 15:00

Sisseost: 50 eurot

Formaat: No Limit Holdem (1 re-entry)

CAP: 50 mängijat, 5 lauda

Tasemed: 25 minutit

Algstäkk: 25 000. Kui registreerud ja tasud turniiripileti eest enne 08.06 kell 15:00 - saad 2500 punkti stäkilisa ning kui enne 09.06 kella 18:00 - saad 1500 punkti stäkilisa.

Hiline registreerimine/re-entry: 150 minutit

Struktuur: Vaata siit

(Eelmisel aastal kestis mäng 15 tundi, kuid selleaastane struktuur on mõnevõrra kiirem ning loodetakse ikka hiljemalt 12 tunniga hakkama saada). 

Saaremaa meistrivõistlused viiakse läbi juba viiendat aastat järjest ning turniiridest on võtnud osa mitmeid nimekaid tegijaid nagu Eesti läbi aegade edukaim pokkerimängija Madis Müür, tuntud meelelahutajad Teele Viira ja Mairold Millert, tituleeritud pokkeripaarid Leiboldid, Siboldid, Vist/Kuprid jpt. Ja möistagi ka Saaremaa parimad pojad alates esimesel kahel aastal meistriks tulnud Raimo Kaljulaidist ning Kuresaarest pärit tiitlikaitsjast Tarmo Tammelist. Ootame teda kodusaarele ka sel aastal!

"Kodulinna pokkerimängijatega on alati tore mõõtu võtta - laudades oli palju tuttavaid nägusid ning ka üldine mängutase võrdlemisi hea," kiitis päev enne Saaremaa tiitlivõitu ka Haapsalu meistriks tulnud Tarmo täpselt aasta aega tagasi.

Tarmo Tammel

Soodushinnaga majutus pokkerimängijatele

Kui Sa ei ela Saaremaal, siis tea, et Arabella hotell Kuressaare kesklinnas pakub pokkerimängijatele soodushinnaga majutust:

- Tuba ühele €35,

- Tuba kahele €50,

- Tuba kolmele €66.

Soodushinnaga tube on piiratud koguses! Info ja broneerimine toimub kas meili teel hotell@arabella.ee või telefonil 455 5885, kasutades parooli "Saarema Meistrivõistlused". Võistluse edenedes pannakse käima ka rahamäng ning jagatakse muid auhindu.

Tea ka seda, et 2016. aasta Saaremaa meistrivõistlustel osales 56 mängijat ehk rohkem kui laudades kohti. Selleks, et pääseda sel aastal koheselt lauda, soovitame koht mängulauas varakult välja osta. Turniirile saad registeeruda siin.

Päev varem, 9. juunil ootame Sind aga proovima kätt Pärnud läbiviidaval põneva struktuuriga Grand Prix Super 50 turniiril (buyin 50 eurot, CAP 50).