Sel nädalavahetusel Pärnus: Grand Prix Super 50, Paf Live ja sünnipäevapidu!

10.07.2018

Algav nädalavahetus Lääne-Eesti suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos saab olema suviselt soe ning sündmusterohke - kavas on kaks suuremat turniiri ning Pärnu kasiino neljas sünnipäevapidu. 

13. juulil kell 19:00 algava sünnipäevapeo kulminatsiooniks on 1500-eurose auhinnafondiga sünnipäevaloos. Raha jaguneb kuni 14 õnneliku vahel ning loosimises osalemiseks tuleb koguda pileteid, mida saab iga vähemalt 30€ mänguvõidu eest kuni peo alguseni. 

Tavapäraselt pakutakse sünnipäevapeol torti, suupisteid ja tervitusjooke!

Sünnipäeva on oodatud tähistama ka kõik pokkerisõbrad, sest kavas on populaarne Grand Prix Super 50, mis algab reedel kell 18:00. Algstäkk 50 000, üks re-entry/hiline registreerumine 220 minutit, levelid 20 minutit. Ära unusta, et lunastades pileti turniirile enne 11. juuli kell 19.00, saad automaatselt 5000 punkti stäkile juurde. Pane end kirja siin!

Ja möll jätkub ka laupäeval! 14. juulil kell 15:00 algab menukas Paf Live Pärnu! Kuni kuuel laual toimuva turniiri sisseost on 70 eurot, algstäkk 30 00 punkti ja mängutasemed 20 minutit. Seejuures on esimese 8 leveli jooksul lubatud nii hiline registreerimine kui ühekordne re-entry.

Paf Live'ist tehakse live-ülekanne portaalis Jokker.ee, mängijaid ootavad erinevad üllatused ning kolme suvise etapi peale kokku enim raha võitnud mängijat ootab vägagi magus lisaauhind Paf Live Marine Cup 2018 auhinnapaketi näol. Tavapäraselt kostitab Casino Grand Prix turniiridel osalejaid tervitusjookidega ning hoolitseb ka söögipoolise olemasolu eest - baaris müüakse erinevaid sooje toite! 

Paf Live'ile saad registreeruda siin. Tule ja veeda Pärnus lõbus nädalavahetus!