Sel laupäeval selgub Jõhvi pokkerimeister 2018!

03.11.2018

Juba sel laupäeval, 10. novembril selgub Ida-Eesti suurimas, Grand Prix Jõhvi kasiinos (Rakvere tn. 9) selleaastane Jõhvi pokkerimeister. Kasiinoketi live-mängude mänedžeri Meelis Jakobsoni sõnul soovitakse korraldada vähemalt sama äge turniir nagu mullugi! 

Mänguks läheb täpselt kell 14:00 ning nagu eelmiselgi aastal, on turniiri sisseost 100 eurot. Esimese 220 minuti jooksul (8 mängutaset) on lubatud nii re-entryd (piiramatus koguses) kui hiline registreerimine. Turniir toimub viies lauas (CAP 50) ning alustatakse 20 000 stardipunktiga.

Turniiri võitja lahkub uhke karikaga, esikolmikut ootavad aga medalid. Kõik osalejad saavad nautida tervitusjooke ning snäkilauda, samuti avatakse turniiri edenedes rahalauad.

"Ootame mängijaid nii Ida-Virumaalt, mujalt Eestist kui ka Venemaalt," sõnas Jakobson."Sarnaselt eelmisele aastale loome kindlasti õhkkonna, kus tunneksid end mõnusalt nii eesti kui vene keelt kõnelevad pokkerimängijaid sõltumata sellest, kust nad pärit on. Julgen veelkord kinnitada, et Ida-Eesti pokkerimängijad on väga sõbralikud ja lahedad inimesed, kes on käinud aina sagedamini mängimas teisteski linnades - näiteks Rakveres, Pärnus ja Tallinnas," lisas Jakobson.  

Registreeru turniirile siin

Turniirile on võimalik nii otse sisse osta kui ka kvalifitseeruda läbi kolme 11-eurose sisseostuga live-satelliitturniiri, mis toimuvad vastavalt: 

Mullustest esimestest Jõhvi lahtistest meistrivõistlustest võttis osa 42 mängijat. Võistluse auhinnafond oli rekordiline 6120 eurot, mis jagunes kaheksa parima vahel.

Turniiri võitis kohalik pokkeristaar Artjom Urb , kes teenis koos teiseks tulnud Pärnu esindaja Andrus Siimuga võrdselt 1603 eurot. Kolmandana jõudis pjedestaalile Siim Pihla Rakverest, keda premeeriti 936 euroga. Osales kogu Ida-Eesti pokkeriparemik, külalised Venemaalt ning mitmed Eesti tipptegijad eesotsas valitseva Eesti pokkerimeistri Kristo Eralaga.

Vaata 2017. aasta turniiri pilte Facebookis!

Jõhvi MV 2018