Pärnu pokkerisuve lõpetab kahepäevane Unibeti minifestival

08.08.2018

31. augustil kuni 1. septembril korraldab Euroopa suurimate online-mängufirmade hulka kuuluv Unibet koostöös Casino Grand Prix'ga kahepäevase Pärnu suvelõpufestivali. Action toimub Lääne- ja Lõuna-Eesti suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas kasiinos. 

Unibeti suvelõpufestival lõpetas Pärnu pokkerisuve ka eelmisel aastal ning osutus väga menukaks. 12 285-eurose auhinnafondiga põhiturniirist võttis osa 74 mängijat eesotsas Henri Käsperi, Roland Luige, Meelis ja Carmen-Elina Visti, Tarmo Tammeli, Kaarel Lepiku, Marius Moreli ja Reigo Maariga. Pingelises konkurentsis osutus parimaks Tallinna hobimängija Kaur Ajamaa.

Lisaks viidi läbi ka 58 osalejaga deep-stack turbo turniir (58 osalejat) ning 30-eurose sisseostuga Fun Event, kus iga osaleja sai koos algstäkiga ka erilise võlukaardi, mis võimaldas esimese 100 minuti jooksul osta juurde kolmanda pocket kaardi, vahetada ühel korral floppi või riverit. Eelmisel aastal toimunut saate tuletada meelde mängudeportaali Jokker.ee blogis, kõiki pilte vaadata aga meie Facebooki lehel

Sel aastal on turniirikavas mõned muudatused, mille eesmärgiks on muuta festival kompaktsemaks ning suurendada põhiturniiri auhinnafondi. Põhiturniiri sisseost on mulluse 150 asemel 200 eurot ning see viiakse läbi reedel-laupäeval. 100-eurose sisseostuga ühe "lühikese" re-entryga kõrvalturniir algab aga laupäeval, kaks tundi pärast põhiturniiri finaali, andes "teise katse" kõikidele, kes põhiturniirilt välja langesid. Mängitakse põnevas progressive-terminator mänguformaadis. 

Turniirikava

  • 200 € No Limit Holdem põhiturniir. Esimene päev algab reedel, 31. augustil kell 18:00, teine laupäeval, 1. septembril kell 15:00. Algstäkk 30 000 punkti, mängutasemed 30 minutit, 1 re-entry/ hiline registreerimine 330 min., CAP 70. Teise päeva (finaali) pääseb avapäeva 30 parimat. Registreeruda saad siin.
  • 100 € No Limit Holdem progressive terminator laupäeval, 1. septembril kell 17:00. Algstack 30 000, mängutasemed 20 minutit, 1 re-entry/hiline registreerimine 120 min., CAP 30. Iga mängija saab 2x10 € terminator chippi. Juhul kui mängija langeb turniirilt välja, saab tema väljalööja kõik tema terminator chipid (juhul, kui neid on 2) või 50% tema terminator chippidest (juhul, kui neid on 4 või enam). Terminator-chippide väärtus makstakse välja eraldi sõltumata mängija lõplikust kohast turniiril.  

Sarnaselt eelmisele aastale pakuvad Unibet suvelõpufestivalil osalejatele hulgaliselt tasuta jooke, erinevaid lisaauhindu ning teisi lõbusaid mänge. Samuti on kavas live-ülekanne mängudeportaalis Jokker.ee koos tipptasemel fotodega turniirist.