Grand Prix korraldas läbi aegade suurima auhinnafondiga pokkeriturniiri Rakveres

27.05.2017

26. mail toimus Grand Prix Rakvere kasiinos eksklusiivne 150-eurose sisseostuga highroller-turniir, mis müüdi välja juba enne selle algust ning tõi kohale täismaja. Kahel laual korraldatud pokkerivõistlusel osales 21 mängijat ning selle tšempioniks krooniti Mario Ruuto.

"High-roller turniiri idee on küpsenud meie peas juba ammu, sest mitmed kõvad Rakvere mängijad on avaldanud korduvalt soovi suurema sisseostuga turniiridel osalemiseks. Tõenäoliselt oleks huvilisi enamgi olnud, kuid kahjuks Rakvere kasiinosse üle kahe laua lihtsalt ei mahu," kommenteeris kasiinoketi Põhja regiooni juht Tauno Suurkaev.

Samuti turniiri peamiste eestvedajate hulka kuulunud Rakvere pokkeriklubi ühe liidri Annika Anni sõnul on tegemist tõenäoliselt suurima auhinnafondiga pokkeriturniiriga, mis eales Lääne-Virumaal läbi viidud. "Küllap andis sellele lisatõuke nii tugev kohalik pokkerikommuun kui meie mängijate head saavutused viimasel aastal, mille parimaks näiteks kaksikvõit Eesti meistrivõistluste põhiturniiril," märkis Annika.

Lisaks kohalikele ässadele võttis turniirist osa ka mitmeid nimekaid Ida-Virumaa mängijaid, eesotsas aprillis harukordse vägiteoga hakkama saanud Andrey Agafontseviga. Külalisi oli mujaltki.

Turniiri auhinnafond oli 3510 eurot ning sellest sai osa viis parimat. Mariole järgnes valitsev Eesti pokkerimeister Kristo Erala, kes jäi nii korralduse kui oma tulemusega väga rahule.

Kristo Erala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Kaardijooks oli kohutav, kuid distsipliin ja tohutu kannatus tasus ennast ära. Heads-up'i alguses olin taga ning suutsin korraks isegi stäkid võrdsustada, kuid Mario surus mind sisuliste iga käega all-in. Viimaks callisin A2 suited käega, Mariol oli 34 offsuit ning turn 4. Kiidan Mariot, kes tegi finaallauas head mängu ja väärib igati seda karikat," kirjutas Kristo.

Rakvere High-Roller Mai 2017: €150 No Limit Holdem re-entry

1. Mario Ruuto - 1228 €
2. Kristo Erala - 912 €
3. Maidu Luts - 614 €
4. Robert Lutus - 449 €
5. Ants Olev - 305 €