Crazy Bee on tagasi! Naudi tõelist hittmängu GrandX-is!

05.05.2020

Pole vähimatki kahtlust, et just Crazy Bee oli üks viimaste aastate populaarsemaid mänguautomaate Eesti kasiinodes.

Miks? Veel aasta aega tagasi tegutses Grand Prix kasiinokett koguni kaheksas Eesti linnas (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Rakveres, Jõhvis, Narvas ja Kuressaares) ning ühe-kahe erandiga oli just Crazy Bee neis kõigis võimsalt populaarseim mäng!

„Mesilasi“ armastasid nii kiired ja vihased narvakad kui vembumaiad Saaremaa vanataadid. See ajas pöördesse karmi mehi Võrumaa metsadest ning peeneid prouasid pealinna lokaalidest. See meeldis ühtemoodi nii eestlastele, venelastele, soomlastele kui ukrainlastele ning seda mängiti kõikvõimalike panustega alates kümnest sendist.

On tõsi, et Grand Prix kasiinoketti Eestis kahjuks enam ei ole ning kuigi Amaticu mänguautomaate võib kohata teisteski Eesti kasiinodes, on need paraku COVID-19 pandeemia tõttu suletud. Kas see tähendab, et enam ei saagi kuskil „mesilasi“ mängida?

Saab ikka! Mai esimesel nädalal jõudis Crazy Bee oma tuntud headuses GrandX online-kasiinosse, sirutades terekäe vanadele sõpradele ning pakkudes avastamisrõõmu uutele slotimängijatele. Koos kevade tulekuga ilmus silmapiiri tagant välja lihtne 5x3 formaat, metsikult sumisevad mesilased ning tasuta spinne tõotavad skätterid.

Milles Crazy Bee fenomen peitub? Eelkõige mängu erakordses lihtsuses. Seal on olemas kõik lisavidinad, mis iseloomustavad kaasaegset ja vinget slotimängu, kuid ei midagi ülearust ega tüütut. Sa ei pea liigselt oma pead vaevama ega laskma asjatul virr-varril end häirida. Sa võid rahulikult tugitooli vajuda, hellitada oma kõrvu ning paitada silmi rullikute pöörlemist nautides.

Pole erilist vahet, kas oled juba vana kala või tekkis Sul alles nüüd huvi selle Amaticu madala volatiilsusega tippmängu vastu. Ava julgelt GrandX online-kasiino ning tee Crazy Beega (taas)tutvust. Soovi korral võid mängida tasuta ja riskivabalt, kuid kui paugutad pärisrahale, siis viska ikka esmalt GrandX-i boonustele pilk peale.