Midagi kosutavat: printsess, pärlid ning uus mänguformaat

03.05.2021

Aprilli viimasel päeval käivitas GrandX online-kasiino uue värvikireva slotika Princess of Pearls, mis viib mängijad rikkusi ning haruldasi aardeid täis ookeani. 

Kaunid sümbolid nagu korallrahud, kaunid merikilpkonnad, inglikalad, kaheksajalad, delfiinid ja mõistagi WILD-sümbolid tekitavad tõelise mängunaudingu, kuid Princess of Pearls võlub lisaks ka tsüklilise lisafunktsiooniga.

Kuidas sellest aru saada?

Nimelt on kõik Sinu keerutused jagatud mängutsüklitesse. Üks tsükkel kestab 10 keerutust, millest esimesed üheksa on n.ö. "tavalised keerutused", kümnes aga boonusfunktsiooniga keerutust, mis tõotab kopsakamaid võite. Pärast igat tsüklit algab järgmine, millel pole eelmise tsükliga enam mingit pistmist. 

Vahel langevad keerutuste ajal rullikutele ka pärlite sümbolid. Kui üheksa keerutuse ajal langeb ühele ja samale rullikule kokku vähemalt kaks pärlit, siis kümnendaks keerutuseks muutub see rullik täies ulatuses WILD-iks! Kuna mäng käib 5x3 formaadis, siis võib kõige ideaalsemal ka kogu ekraani WILD-iks muutuda, mis tähendab juba väga metsikut võitu. Aga ka ühe, kahe või suisa kolme WILD-rullikuga keerutamine on midagi, mis igal mängusõbral südame põksuma paneb. 

Arvatakse, et pärlid toovad nende nende kandjatele õnne ning rikkust. Küllap ta nii ongi - ava uus AMATICU slotimäng ning veendu selles ise!