Mega Shark – veelgi võimsam ja hambulisem!

31.10.2020

Metsik Hai ehk Wild Shark on üks Amaticu hittmänge, mis lõbustab slotimängijaid juba alates 2013. aastast. Seda on mängitud nii internetis kui maapealsetes kasiinodes üle Eesti.

2020. aasta oktoobris sai Wild Shark aga järje uue slotika Mega Shark näol. Võrreldes eelkäijaga on Mega Shark märksa kaasaegsema väljanägemisega ning ka mängus sisalduvaid lisavõimalusi on senisest rohkem. 

Eelkõige köidavad selles 5x3 formaadis mängus tähelepanu kuhjuvad sümbolid ning skätterid, mis võimaldavad saada boonusspinne. Kui püüad kinni 3 BONUS sümbolit, siis teenid koheselt 15 boonusspinni. Aga hea õnne korral võid skättereid rohkemgi saada ning see tähendab ka suuremat arvu tasuta spinne: neli skätterit = 20 spinni ning 30 skätterit = koguni 30 spinni.

Boonusspinnid toimuvad imekaunis korallrahus ning Sinu võidud kolmekordistatakse. Pole kahtlust, et boonusmängu saamine pakub vägeva emotsiooni ning tasuta spinnide tegemine on mõnusaks naudinguks igaühele!  

Mega Shark slotikal on 10 võiduliini. Kindlasti paelub mängijaid ka võrratu graafika ning animatsioonid, mis tekitavad tunde, et sukeldud ookeani või vähemalt hiiglaslikku akvaariumisse. Omapära lisavad ka rullikute vahel kerkivad mullikesed ning lahedad sümbolid. Selles mängus on üliteravate hammastega hai Sinu poolt - püüa vaid tema abiga kalakesed kinni ning naudi suuri võite!

Tahad proovida Mega Sharki täiesti tasuta mängida? Muidugi, klikka vaid sellele lingile! Kui soovid aga pärisrahale mängida, siis vaata esmalt üle GrandX boonused, sest need aitavad Sul suurendada võite ja pikendada mängurõõmu. GrandX on Eestis litsentseeritud online-kasiino ning ainus online-mängukoht Eestis, kus saab Amaticu slotikaid mängida.