Fiery Fruits ja WILD-e pilduv tulekera

15.04.2021

Ülemaailmse COVID-19 pandeemia algusest on möödas juba enam kui aasta. Mis meil aga vahepeal toiminud on?

AMATICU mängutööstusel on olnud kiired ajad, sest nõudlus meie mängude vastu on väga suur. Kuigi AMATICU mänge saab nautida ka live-kasiinodes üle maailma (mis on enamuses suletud), oleme eelkõige suunatud ikkagi online-kasiinodele. Võime ausalt öelda, et online-kasiinodes mängitakse aina enam ja enam ning see pole tingitud ainuüksi COVID-19 pandeemiast, vaid ka tehnoloogia arengust ja inimeste hoiakute muutumisest. 

Online-kasiinodel on maapealsete mängukohtade ees palju eeliseid, millest kõige olulisemad diskreetsus ja mugavus. Sa ei pea minema eraldi kasiinosse ning hoidma pöialt, et sinu lemmikautomaat oleks vaba ning kasiinos valitseks hea õhkkond. Sa võid nautida oma lemmikmänge kodus tugitoolis, taksos koju sõites või kasvõi kohvikus sõpra oodates. Vaid logi sisse ja mängi nii kaua kui parajasti soovid! 

Aga lähme nüüd asja juurde ja kirjutame ka AMATICU uutest mängudest. 

Kui oled regulaarne GrandX online-kasiino mängija, siis oled kindlasti märganud, et iga kalendrikuu jooksul lisandub meie mängude valikusse 1-3 uut slotikat. Lihtsalt kliki valikule "UUED" ning näedki kõiki värskeid mänge. 

Kõikidest uutest AMATICU mängudest me kirjutada ei jõua, küll aga kõige viimasest, mil nimeks Fiery Fruits. 

2021. aasta aprillis ilmavalgust näinud Fiery Fruits on moderne 5x4 formaadis fruidikas, mis kuulub kahtlemata slotimängude kõrgliigasse. Põnevust lisavad mängule kuhjuvad wildid, täisekraani võidud ning eelkõige tulekera lisafunktsioon, mis on uudne ning tõesti väga lahe lisafunktsioon.

Tulekera lisafunktsioon käivitub juhuslikult ning juhul kui see ilmub mistahes rullikule, paiskab tulekera välja juhuslikke WILD sümboleid. Üheaegselt võib ilmuda kuni 5 TULEKERA sümbolit ning pärast seda, kui tulekera on kõik WILD-id välja tulistanud, muutub ta ka ise WILD-iks. See kõik tähendab, et paremal juhul on Sinu ekraan WILDe paksult täis ja see saab tähendada ainult hiiglaslikke võite. 

Lisada tasub veel seda, et Fiery Fruits on keskmise volatiilsuse ning kõrge võitude andmise sagedusega slotikas, mille keskmine tagastusprotsent on igati korralik 97,02%. Nagu GrandX-is pakutavates mängudes ikka, saad keerutada ka täiesti niisama ja riskivabalt! Klikka vaid sellele lingile ning kui soovid mängida pärisrahale, siis vaata kindlasti üle ka GrandX boonused, sest need aitavad Sul suurendada võite ja pikendada mängurõõmu.

GrandX on Eestis litsentseeritud online-kasiino ning hetkel ka üldse ainus legaalne mängukoht Eestis, kus AMATICU slotikatel mängida saab.