Kuidas saada 100 tasuta spinni? Proovi “Nädala Mängu”!

07.09.2020

GrandX-i iseloomustab täiesti unikaalne mängude valik. Just siin saad Sa mängida enam kui sajal Amaticu slotikal, mida ükski teine konkurent ei paku!

Et erinevate mängudega tutvumine kulgeks lõbusamalt, toimub GrandX-is iganädalane "Nädala Mängu" kampaania, mille käigus saab teenida tasuta spinne. Uus "Nädala Mäng" avaldatakse igal teisipäeval. Valituks võib osutuda nii mõni klassikaline fruidikas kui ka arvukate lisafunktsioonide ja temaatikaga slotiseiklus. 

Kui asi pakub huvi, siis tuleb kindlasti pakkumises registreeruda, sisestades oma e-mail pop-up lahtrisse, mis asub kampaania lehe alumises osas. Kui Sul peaks see juhtumisi ähmiga meelest ära minema, siis ära muretse, vaid võta esimesel võimalusel ühendust GrandX-i klienditoega (support@grandx.com) ning Sind lisatakse pakkumises osalevate mängijate nimekirja.

Seejärel saad Sa ise valida, kui palju tasuta spinne Sa sel nädalal soovid. Võimalusi on kolm:  

  • Kui teed 20 € sissemakse ja panustad vähemalt 20 € “Nädala mängus", siis saad 30 TASUTA SPINNI
  • Kui teed 40 € sissemakse ja panustad vähemalt 40 € “Nädala mängus", siis saad 50 TASUTA SPINNI
  • Kui teed 100 € sissemakse ja panustad vähemalt 100 € “Nädala mängus", siis saad 100 TASUTA SPINNI

Pane tähele, et arvesse läheb vaid üks valik ning nimelt see, mille tingimused Sa esimesena täidad. Seega  - kui soovid saada näiteks 100 tasuta spinni, siis tasubki kohe 100-eurone sissemakse teha!

"Nädala Mängu" panustamisnõue tuleb täita ühe nädala jooksul (alates teisipäevast kell 00:00 kuni järgmise esmaspäevani kell 23:59 EET). Kui oled sellega hakkama saanud, siis teenid juba järgmisel teisipäeval lubatud arvu spinne eelmise nädala mängus. Tasuta spinnide kasutamiseks on aega 7 päeva. Arvesta ka sellega, et tasuta spinnidega võidetud raha tuleb enne väljamakse sooritamist 14 päeva jooksul 10x läbi mängida.

Selsamal päeval, mil Sulle eelmise nädala eest tasuta spinne antakse, kuulutab GrandX välja juba uue "Nädala Mängu". See tähendab, et kõik algab taas nullist ning Sa võid alustada juba uute tasuta spinnide teenimist. 

Illustreerime seda ka lihtsa näitega. 

  • Oletame, et teisipäevast (1. jaanuar) kuni järgmise esmaspäevani (7. jaanuar) on "Nädala Mäng" BOOK OF PHARAO
  • Kampaanias osalev mängija soovib saada 100 tasuta spinni. Ta registreerub kampaania lehel, teeb 100-eurose sissemakse ja panustab ajavahemikus 1.-7. jaanuar mängus BOOK OF PHARAOH 100 eurot.  
  • 8. jaanuaril (järgmisel teisipäeval) saab kampaanias osalev mängija 100 tasuta spinni mängus BOOK OF PHARAOH. Tasuta spinnid tuleb ära kasutada hiljemalt 15. jaanuariks.
  • Oletame, et mängija teeb oma tasuta spinnid 8. jaanuaril ära ja võidab nendega täpselt 40 eurot. Sel juhul on mängijal aega kuni 22. jaanuarini boonus vabastada. Antud juhul tuleb boonuse vabastamiseks panustada GrandX-i slotikatel vähemalt 400 eurot (40 x 10). Ei ole vahet, kas mängija jääb boonust vabastades plussi või miinusesse, tuleb vaid teha nõutud summas panuseid. 
  • Ühtlasi kuulutatakse 8. jaanuaril (järgmisel teisipäeval) välja uus "Nädala Mäng" CRAZY BEE ning kõik algab taas otsast peale. Kui mängija soovib uuesti osaleda, peab ta kindlasti ka uuesti registreeruma!

Külasta unikaalset GrandX online-kasiinot, saa kuni 1000 eurot boonust ning tee Amaticu mängudega tutvust. Soovi korral võid mängida ka tasuta ja riskivabalt, kuid kui oled valmis pärisrahale panustama, siis tšekka GrandX-i boonused üle. Sa leiad sealt palju mõnusaid pakkumisi, mis Su mängukogemuse eriti nauditavaks muudavad.