Casino Grand Prix võõrustas Võru meistrivõistlusi pokkeris

27.08.2017

Laupäeval, 26. augustil selgus meie lõunapoolseimas kasiinos tänavune Võru pokkerimeister. 50-eurose sisseostuga turniir viidi läbi koostöös Betsafe pokkeritoaga. 

Tiitlit saabus jahtima 17 pokkerisõpra, kelle seas ka mitmeid tuntud tegijaid eesotsas mullu Eesti pokkerirahva suurimaks lemmikuks ning Aasta Uustulnukaks valitud Roland Luige, Unibet Openil finallauda jõudnud Heins Kalde ning Pafi esindusmängija, tänavuse paarismängu Eesti meistri Mati Pirniga

Esikoha ning 335 eurot auhinnaraha napsas sel korral Aimar Labi, kellele järgnes Lõuna-Eesti ühe tugevaima pokkeripaari Tomsonite naispool Kaja (210 eurot). Rahadesse jõudsid ka Timo Tambets ning Pertti Peedosaar

Kasiinoketi esindaja Hannes Namsingu sõnul plaanitakse Võrus koostööd Betsafe'iga jätkata ning Lõuna-Eesti pokkerimängijatele ka tulevikus turniire korraldada.

"Mängija seisukohalt on kasiinodel näiteks pubide ees siiski selged eelised: sisseostu saab tasuda kohapeal, võimalus on osaleda rahamängus, lauad on mõõtmetelt suuremad ning jookidegi hinnad soodsamad. Soovi korral saab Võrus kõrvalruumis ka piljardit mängida," selgitas Hannes. 

Võru meistrivõistlused 2017: €50 No Limit Holdem freezeout

1. Aimar Labi - 335
2. Kaja Tomson - 210
3. Timo Tambets - 130
4. Pertti Peedosaar - 90

Aimar Labi - Võru pokkerimeister

 

Aimar Labi - Võru pokkerimeister