Kristo Erala pani oma paremuse kodulinna High-Rolleril maksma

24.02.2018

2018. aasta teisel Rakvere High-Roller turniiril trimufeeris valitsev Eesti pokkerimeister, Lääne-Virumaa nimekaim pokkerimängija Kristo Erala (pildil).

Võitlus esikohale ning vägevale karikale oli pingeline, sest nii Kristo kui tema finaalivastane Andrei Barinov polnud varem Rakvere High-Rolleril võidutsenud, küll aga tulnud teiseks. Eile jäid viimaks siiski peale Kristo mänguoskused ning oluline on lisada, et tegemist oli üldse tema esimese pokkeris võidetud karikaga! "See karikas on mulle isegi rahast tähtsam," õhkas Kristo. 

Esikoht tõi sisse 904 eurot, teiseks tulnud Andrei teenis 779 ja kolmanda koha saavutanud vanameister Ants Olev 527 eurot. Turniirist võttis osa 16 mängijat, kellest kolm kasutas ka re-entry võimalust. 

Rakvere High-Roller veebruar 2018: €150 No Limit Holdem re-entry (16 mängijat, 19 sisseostu)
1. Kristo Erala - 904
2. Andrei Barinov - 779
3. Ants Olev - 527
4. Aleksei Pilipenko - 301

Elupõline rakverelane Kristo avastas pokkeri ligi kuus aastat tagasi ning tegi lõplikku läbimurde suurde mängu 2016. aasta lõpus. Lisaks edukale esinemisele kohalikel turniiridel tuli ta Eesti meistriks online-pokkeris ning triumfeeris vähem kui aasta tagasi vabariigi tähtsaimal, Eesti meistrivõistluste põhiturniiril. Mis mehega täpsemalt tegemist on, saad lugeda siit.

Casino Grand Prix Rakvere ning Tallinna mängusaalide mänedžeri Tauno Suurkaevu sõnul oli tegemist järjekordse eduka turniiriga, mis vältas pisut alla kümne tunni. "Viimastest Rakvere High-Rolleritest on saanud omamoodi Lääne- ning Ida-Virumaa maavõistlus. Kui jaanuaris läks võidukarikas Roman Korkinile, siis nüüd võtsid Rakvere pokkerimängijad magusa revanši," märkis Suurkaev. 

Menukas High-Roller naaseb Rakveresse aprillis, kuid sarnaseid turniire toimub ka teistes Eesti linnades. Juba 9. märtsil viiakse läbi aasta esimene Pärnu High-Roller, mille sisseost on juba 250 eurot. Möödunud suvel toimunud Pärnu High-Rollerist võttis osa 28 mängijat ning selle võitjaks tuli netipokkeri eksmaailmameister Reigo Maar

14. aprillil leiab aset tõenäoliselt juba järgmine suur Ida- ja Lääne-Virumaa vaheline jõukatsumine, seekord juba Ida-Eesti suurimas, Grand Prix Jõhvi mängusaalis. Esmakordselt läbiviidavale Jõhvi High-Rollerile oodatakse kuni 40 mängijat, sh. külalisi Venemaalt. 

Kõikide High-Roller turniiride võitjad saavad karika, samuti pakutakse mängijatele tasuta snäkke ja tervitusjooke ning alati sõbralikku teenindust. Vaata meie turniirikava siit!