Laulja Margus Vaher jõudis taas pokkeriturniiril esikolmikusse

25.02.2014

21. veebruaril toimus Casino Grand Prix Sõpruse kino mängusaalis igakuise turniirisarja PokerNews Live järjekordne etapp, millest võtsid erikülalistena osa nimekad lauljad Maarja-Liis Ilus ja Margus Vaher, hip-hop duo 372 liikmed Kaido Põldma ja Mihail Burõhh ning produtsent Rob Montes.

47 osaleja konkurentsis tuli võitjaks kogu turniiri vältel stabiilselt head mängu näidanud Martin Mänd, keda premeeriti 500 euroga. Tänu esikolmiku vahel sõlmitud kokkuleppele lahkusid korraliku noosiga ka teise koha saavutanud Sergei Mordovin ning kolmandana lõpetanud Margus Vaher, kes teenisid kumbki 480 eurot auhinnaraha.

Kolmeaastase aktiivse mängukogemusega Margus Vaher saavutas kolmanda koha ka möödunud sügisel toimunud tugevatasemelisel Triobet Live turniiril Tallinnas ning Paf Live Grand Prix avaetapil Kuressaares. Selgi korral ei jäänud lauljal võidust palju puudu, sest näiteks esiviisiku selgudes oli Vaheril pea samapalju punkte kui kõikidel tema vastastel kokku.

Teistest tuntud tegijatest jõudsid auhinnalistele kohtadele endised kergejõustiklased Maret Komarova ning Roland Mändla, kes lõpetasid vastavalt viienda ning kuuenda kohaga. Esimesena jäi auhinnasaajate hulgast välja Eesti läbi aegade üks edukamaid pokkerimängijaid Imre Leibold.

Kuigi teised muusikud finaallauda ei jõudnud, lahkusid nemadki mängusaalist positiivsete emotsioonidega. "Väga tore õhtu, seltskond lauas oli hästi mõnus ning see ongi kõige olulisem," kiitis kümnendal mängutasemel konkurentsist langenud Maarja-Liis. Temast tund aega varem välja kukkunud Põldma tunnistas, et pole viimasel ajal küll tükk aega mänginud, kuid nüüd hakkas turniiripokker jälle meeldima.