Massöör: pokkerimängijaid ohustavad istuvast eluviisist tingitud vaevused

01.12.2014

Reedel, 28. novembril viidi Tallinnas Casino Grand Prix Sõpruse kino mängusaalis läbi igakuise populaarse turniirisarja PokerNews Live järjekordne etapp, mille käigus pakkus Kiirmassaaž OÜ kõikidele võistlusel osalenud mängijatele tasuta massaaži.

Massöör Kristiina Hioväina kinnitusel ei tähenda pokkerimäng ainuüksi tugevat vaimset pingutust, vaid ka tundidepikkust sundasendis istumist, mistõttu kaebavad paljud aktiivsed mängijad kontoritöötajatega sarnaste vaevuste üle. "Meie eesmärgiks oli pakkuda pokkerimängijatele kiiret ja efektiivset lihastöötlust, mis parandaks nii nende füüsilist enesetunnet kui ka mõttekiirust," täpsustas Hioväin.

50-eurose osalustasuga No Limit Holdem turniiril osales 61 võistlejat eesotsas Eesti läbi aegade edukaima turniirimängija Madis Müüriga. Mängijad jäid teenusega rahule. Mitmed neist tunnistasid, et massaaž aitas püsida erksana ning reedeõhtust turniiri senisest veelgi enam nautida.

Ligi üheksa ja pool tundi kestnud võistlus kulmineerus pingelise esikohaduelliga Martin Villandbergi ning netipokkeris nii Baltikumi kui ka Eesti meistriks tulnud Toomas Linnamägi vahel. Meeste omavaheline kokkulepe tagas mõlemale 600 eurot auhinnaraha, edasi mängiti aga 142 euro ning lisaauhindade nimel.

Võitja selgitamine nõudis pea tunni ning lõppes Villandbergi võiduga. "Heads-up’i jõudis kõige raskem vastane. Aga muidu oli kõik super," rõõmustas tallinlane, kes teenis lisaks auhinnarahale ka karika ning 90-minutiliste Osho vabastava ja tasakaalustava massaaži seansi. Kolmanda koha saavutas Martin Vettik, keda premeeriti 392 euroga. Auhinnaraha jagus kaheksale parimale.