Pärnu MV avaturniiri võitis (taas) netipokkeri maailmameister Reigo Maar!

12.05.2017

11. mail Grand Prix Port Arturi kasiinos alanud selleaastaste Pärnu meistrivõistluste avaturniiri võitis 2013. aastal internetipokkeris maailmameistriks tulnud nimekas turniirihai Reigo Maar (pildil).

On tähelepanuväärne, et sama mees võitis Pärnu meistrivõistluste avaturniiri ka eelmisel aastal! Kui tollal mängiti Win the Button Progressive knockout-formaadis, siis sel korral No Limit Omahat. Selles hoolimata ei leidunud Reigole vastast ka nüüd!

"Ma ei tulnud siia tiitlit kaitsma, vaid uut tiitlit võitma," sõnas Reigo enne turniiri algust. Finaallauda jõudis ta võimsa liidrina ning isegi kahekordsele Eesti pokkerimeistrile Meelis Vistile kaotatud suur pank ei suutnud teda rivist välja lüüa. Esikohaduell möödunud aasta Eesti kirkaima pokkerikomeedi Roland Luige vastu algas küll viimase väikeses eduseisus, kuid lõppes siiski Reigo lõpliku võiduga. Tasuks karikas, palju nänni ja meeneid ning 551 eurot auhinnaraha.

Oma esitusega jäi väga rahule ka Roland. "Läks ikka üle ootuste hästi, sest tegemist oli minu esimese Omaha-turniiriga. Varem olen proovinud Omahat üldse ainult kolmel-neljal korral," kommenteeris järjekordse särava esituse eest 360 eurot teeninud pokkerisõber.

Roland Luik

Roland Luik oli jälle hoos!

Paljude ekspertide hinnangul turniiri favoriidiks peetud Meelis teenis kolmanda koha eest 266 eurot, parima pärnakana oli neljas kohaliku pokkeriklubi üks säravamaid tähti Priit Hansalu. Kokku jagus auhinnaraha kaheksale parimale.

Võistlus läks täismajale ning kõik kohad olid juba enne selle algust välja müüdud. Unikaalseid osalejaid oli 39, lisaks tehti 19 re-entryt.