Pärnu Poker Weekend võõrustas kümneid pokkerisõpru

20.04.2015

Aprilli kolmandal nädalavahetusel toimus Port Arturi kasiinos juba kolmas kahepäevane Pärnu Poker Weekend, mis võõrustas kümneid pokkerisõpru üle Eesti.

Suvepealinna suurimas kasiinos korraldatud minifestival koosnes 50-euroste osalustasudega PokerNews Live Pärnu ning Triobet Live Pärnu turniiridest.

17. aprillil toimunud Pokernews Live’ist võttis osa 57 mängijat, millega korrati kaks kuud tagasi püstitatud osalejate arvu rekordit. Lisaks kasutas 17 mängijat võimalust end esimese kolme tunni jooksul toimunud väljalangemise järel turniirile tagasi osta.

Võistluse esikoht läks Kristjan Pappelile, kes teenis 985 eurot auhinnaraha. Teiseks tuli Igor Ivanov ning kolmandaks Raini Lelle, keda premeeriti vastavalt 643 ja 475 euroga.

Möödunud aasta septembris alanud Pokernews Live Pärnu turniirisari kulmineerub 8. mail läbiviidava 100-eurose osalustasuga finaalturniiriga. Kaheksa toimunud etapiga koguti üldränkingu auhinnafondi 1080 eurot, mis võimaldab premeerida turniirisarja kümmet parimat tasuta finaalturniiri piletitega. Ülejäänud 80 eurot lisame algava turniiri auhinnafondi.

Senise kaheksa etapi kindlalt edukaim mängija oli Priit Hansalu, kes võitis kaks turniiri ning saavutas korra viienda koha. Oluline on ka märkida, et just aprillis toimunud turniiriga tõusid esikümnesse Pappel ning Ivanov, kes polnud siiani veel ühelgi Pokernews Live’il punkte teeninud. See tõestas, kuivõrd määravaks võis saada edukas mäng võistlussarja viimasel tavaturniiril.

18. aprillil korraldatud Triobet Live’il osales 31 mängijat ning võistluse auhinnafond oli 1395 eurot. Turniiri kaks parimat, Rasmus Parts ning Karl-Villem Võsa sõlmisid omavahelise kokkuleppe ning jagasid võistluse kahe esimese koha auhinnaraha vennalikult pooleks. Mäng jätkus karikale, mille võitis Parts. Mõlemad mehed teenisid 397 eurot, kolmandaks tulnud Raivo Kuusemetsa saagiks jäi 230 eurot.

Meil on põhjust kõikide seni toimunud Pärnu Poker Weekend minifestivalidega rahule jääda, sest turniiridel on võistelnud suur osa kohalikust pokkeriparemikust ning kümneid külalisi erinevatest Eesti linnadest.