Pärnu Poker Weekendil püsitati järjekordne rekord

16.02.2015

Möödunud nädalavahetusel Port Arturi kasiinos teistkordselt toimunud kahepäevasel minifestivalil Pärnu Poker Weekend püstitati järjekordne mängijate arvu rekord.

Festival koosnes 50-euroste osalustasudega PokerNews Live Pärnu ning Triobet Live Pärnu turniiridest. Neist esimesel, mis viidi läbi 13. veebruaril, osales 56 mängijat. Teadaolevalt oli tegemist läbi aegade suurima mängijate arvuga pokkeriturniiriga, mis viidi läbi igapäevaselt töötavas kasiinos väljaspool Tallinna.

Lisaks anti PokerNews Live'il esimese kolme tunni jooksul väljalangenud mängijatele võimalus end ühel korral turniirile tagasi osta, mida kasutas 19 osalejat. 3150-eurose auhinnafondiga võistluse võitis Priit Hansalu, kes teenis 998 eurot ning läks turniirisarja hooaja üldarvestuses kindlalt juhtima. Talle järgnesid Marek Selgeveer ning Alar Neemsalu, kes lahkusid vastavalt 652 ning 482-eurose auhinnarahaga.

Meil on hea meel tunnistada, et alles eelmisel sügisel käivitatud PokerNews Live Pärnu ei jää samanimelisele, juba kolmandat hooaega Tallinnas toimuvale turniirisarjale millegagi alla. Kohalik pokkerikommuun on väga aktiivne ning paistab, et ka külalised ei sõida Pärnusse ainuüksi suvel rannamõnusid nautima, vaid ka südatalvel pokkerit mängima.

Laupäeval, 14. veebruaril toimunud Triobet Live meelitas osalema 41 mängijat ning lõppes Kalle Popsi võiduga. 627 eurot teeninud Rakvere pokkerimängija oli parim ka möödunud suvel Kuressaares läbi viidud Casino Grand Prix Saaremaa karikaturniiril.

"Suutsin oma punktisummat stabiilselt kasvatada ning püsida terve turniiri esimeste seas," kommenteeris tšempion. "Võrreldes eelmisel õhtul toimunud PokerNews Live'iga oli Triobet Live'i struktuur mõnevõrra sügavam ning see formaat sobis mulle paremini. Laudades oli väga lahe seltskond ning sai kõvasti nalja," lisas Pops.

Võitjale järgnesid Aare Parts ja Lauri Raadik, kes teenisid vastavalt 424 ja 304 eurot. Auhinnarahaga pärjati võistluse kuute parimat, kelle seas oli ka Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. "Pärnu Poker Weekendist on saanud oluline sündmus Eesti pokkerikalendris ning me usume, et selle ettevõtmise tähtsus kasvab tulevikus veelgi," kommenteeris samuti üritusega rahule jäänud Burget.