Pärnu PokerNews Live’il püstitati uus mängijate arvu rekord

12.01.2015

9. jaanuaril püstitati Pärnus toimuva PokerNews Live turniirisarja osalejate arvu rekord läbi aegade. Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos läbi viidud võistlusest võttis osa 54 mängijat.

2014. aasta septembris alanud PokerNews Live'ist on saanud populaarseim väljaspool Tallinna toimuv regulaarne pokkeriturniir Eestis. Kui avaturniirist võttis osa 51 mängijat, siis detsembri alguses toimunud etapil oli osalejaid veel kahe võrra rohkem.

Me ei kahelnud ka varem, et turniiripokker on Pärnus väga populaarne, kuid PokerNews Live niivõrd hea täituvus ületab ka meie esialgseid prognoose. Kuigi neljapäeva hommikul oli turniirile registreerunud vaid kaks ning isegi reede pärastlõunal napp kümmekond mängijat. Seevastu kohale tulnute arv ületas juba istekohtade oma ning mitmed osalejad pääsesid seetõttu turniirile alles läbi hilise registreerumise.

Võimaldamaks meil aegsasti paika panna klientide teenindamiseks vajamineva personali suurus, määrata laudade arv turniiri alguseks ning arvestada ka snäkkide ning tervitusjookidega, palume mängijatel võimalusel eelregistreeruda. Nii suudame tagada turniiri sujuvama korralduse ning muuta osalemise senisest veelgi nauditavamaks.

50-eurose sisseostuga No Limit Holdem pokkeriturniiri esikolmiku moodustasid kohalikud mängijad. Tšempioniks krooniti Priit Hansalu, kes teenis 719 eurot auhinnaraha. Talle järgnesid Raiko Murulauk (469 eurot) ning Raini Lelle (347 eurot).

Auhinnaraha jagus kaheksale parimale. Nimekaim finalist, kolmekordne Eesti pokkerimeister Marko "Naxer" Keskel rahuldus neljanda, ainsa naisena finaallauda pääsenud Kristi Vesselov aga viienda kohaga.

PokerNews Live Pärnu 09.01: €50 No Limit Holdem Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)

  1. Priit Hansalu (pildil) - 718.96
  2. Raiko Murulauk  469.48
  3. Raini Lelle - 347.00
  4. Marko Keskel - 244.94
  5. Kristi Vesselov - 163.30
  6. Mart Kalju - 131.54
  7. Elvys Juhanson - 104.33
  8. Aare Parts - 88.45