Pärnus toimus kahepäevane edukas pokkerifestival

15.12.2014

Möödunud nädalavahetusel toimus Port Arturi kasiinos kahepäevane minifestival Pärnu Poker Weekend 2014, mis koosnes PokerNews Live ning Triobet Live turniiridest.

Mõlemal turniiril püstitati linna uued võistlussarja mängijate arvu rekordid: PokerNews Live'ist võttis osa 53, Triobet Live'ist aga 46 pokkerisõpra. Suurema osa võistlejatest moodustasid kohalikud mängijad, kellele pakkusid konkurentsi mitmed nimekad külalised eesotsas Eesti esipaari Imre ja Kairit Leiboldi ning mitmekordse vabariigi meistri Marko Keskeliga.

50-eurose sisseostuga Pokernews Live'i võitis Raivo Kuusemets, kes alistas esikohaduellis nimeka pokkeripersooni, "Eesti pokkeri isaks" tituleeritud Andres Burgeti. Kuusemets teenis 706, Burget 461 ning kolmandaks tulnud Veera Raadik 341 eurot. Lisaks premeeriti PokerNews.ee portaali esindanud Leiboldite ning netipokkeri Eesti meistrite Herli Olopi ja Hannes Namsingu väljalööjaid 25-eurose pearahaga, kõiki osalejaid kostitati aga tasuta jookide ning suupistetega.

Laupäeval toimunud, samuti 50-eurose osalustasuga Triobet Live lõppes kolme parima mängija vahel sõlmitud kokkuleppega, mille alusel teenisid Lauri Raadik, Märt Raadik ja Margus Suurväli võrdselt 507 eurot. Auhinnaraha jagus kuuele parimale, millele lisandus kolm 20-eurost lohutusauhinda Triobetilt.

PokerNews Live tõi kohale täismaja ning Triobet Live'il jäid vaid mõned kohad välja müümata, seega võime esmakordselt toimunud Pärnu Poker Weekendiga igati rahule jääda. Usume, et kordame sarnast üritust ka järgmisel aastal, rõhudes lisaks pokkerile ka festivali meelelahutuslikule poolele.