Saaremaa pokkerikarikal triumfeerisid külalised

25.06.2014

Laupäeval, 21. juunil toimus Kuressaares iga-aastane Saaremaa karikaturniir pokkeris. Kui eelmisel aastal riisusid koore kodus mänginud saarlased, siis sel korral moodustusid esikolmiku külalisvõistlejad.

110-eurose osalustasuga No Limit Holdem pokkeriturniiri finaallauas kindlalt domineerinud Kalle Pops saavutas iseäranis suure eduseisu mullimängus, mis iseloomustab pokkeriturniiridel faasi, kus selgitatakse viimast auhinnarahast ilma jäävat mängijat. Turniirivõit tõi sisse 1008 eurot.

"Erilist vastupanu keegi ei osutanud ning pärast auhinnasaajate selgumist oli minu käes umbes kaks kolmandikku kõikidest punktidest," kommenteeris tšempion. "Mängisin turniiri lõpufaasis väga agressiivselt ning jäin nii oma esituse kui ka turniiri endaga väga rahule. Kuigi vastaste tase kõikus seinast seina, oli seltskond väga mõnus," tunnistas Rakverest pärit Pops.

Kohad pjedestaali alumistel astmetel hõivasid kogenud tallinlane Rain Mölderkivi ning Tanel Evert Haapsalust, kes teenisid vastavalt 700 ning 490 eurot. 2800-eurose auhinnafondiga pokkeriturniiril jagus võidupreemiaid viiele parimale.

Teiste seas võtsid 12 tundi väldanud võistlusest osa ka Eesti läbi aegade edukaim turniiriproff Madis Müür, nimekad naismängijad Helina ja Heike Tamm ning kahekordne Saaremaaa pokkerimeister Raimo Kaljulaid.

Saaremaa karikaturniir oli taaskord äärmiselt põnev ning pakkus osalejatele rohkelt emotsioone. Tulemused kinnitasid, et ka külalistel on võimalik hea mängu korral Saaremaal toimuvatel pokkeriturniiridel läbi lüüa.