Sõpruse kasiino sai 8-aastaseks

10.03.2015

Sõpruse kasiino tähistas 6. märtsil oma kaheksandat sünnipäeva. Meeleolukal üritusel korraldati mitmesuguseid põnevaid mänge, loositi välja enam kui 1000 euro väärtuses rahalisi auhindu ning pakuti külalistele torti ja suupisteid. Arvukatele külalistele esines kuum naistetrio La La Ladies. 

Grand Prix kasiinokett on tegutsenud Eestis juba 18 aastat ning Sõpruse kasiino kuuest Tallinnas asuvast mängukohast suurim. Sünnipäevapeo eesmärgiks oli tänada oma kliente ning pakkuda külalistele lõbusat reede-õhtust meelelahutust.

Samuti viidi ürituse raames läbi iganädalane 16-eurose osalustasuga Friday Texas Night Jackpot Bonus turniir, mis toimus kolmel mängulaual.

Alustasime pokkerivõistluste korraldamist Sõpruse kasiinos 2012. aasta sügisel, kus toimub hetkel neli regulaarset turniiri nädalas. Meil on hea meel tõdeda, et turniiripokkeri populaarsus on kuust-kuusse järjest kasvanud ning paljudele turniiridele on kõik kohad juba enne võistluse algust välja müüdud.

Samaaegselt Sõpruse kasiino sünnipäevapeoga toimus Pärnus, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas kasiinos igakuine PokerNews Live, millel osales 31 mängijat. Seitse ja pool tundi kestnud pokkerilahingu võitis kohalik mängumees Egert Vilgas, kes teenis 557 eurot auhinnaraha.

Võrreldes eelnevatel kuudel toimunud rekordturniiridega Pärnus oli osalejate arv sel korral küll mõnevõrra väiksem, kuid võistlus sellest hoolimata väga põnev. Juba aprillis naaseb suvepealinna populaarne Pärnu Poker Weekend, kuhu on võimalik pääseda läbi satelliitturniiride erinevates linnades ning internetis. Sellele üritustele ootame kindlasti taas täismaja.