Teele Viira jõudis populaarsel pokkeriturniiril finaallauda

31.03.2014

28. märtsil toimus Casino Grand Prix Sõpruse kino mängusaalis igakuise turniirisarja PokerNews Live järjekordne etapp, millest võtsid erikülalistena osa telekraanilt tuntud kaunitarid Teele Viira, Mariliis Elmik, Kertu Jukkum, Tuuli Rand ning Jaana Heeringson.

Kui turniiripokkeris vähekogenud Rand ning Heeringson langesid kahjuks konkurentsist juba esimestel mängutasemetel, siis Elmik ning Jukkum pidasid vastu oluliselt kauem. Parima saavutuse eest kandis aga hoolt laulja Teele Viira, kes lõpetas auhinnalisel kaheksandal kohal.

"Olen selle tulemusega väga rahul ning tegelikult isegi mõnevõrra üllatunud, sest enne finaallauda polnud minu seis kaugeltki kiita," rõõmustas neiu. "Minu jaoks on pokkerimäng eeskätt suurepärane ajaviide ning ma ei mõtle, et peaksin iga hinna eest võitma," lisas Viira, kes hoolitses terve turniiri vältel nii enda kui ka teiste osalejate hea meeleolu eest.

Enda sõnul turniiripokkerist pea aasta eemal olnud laulja hinnangul oli PokerNews Live suurepärase auraga võistlus ning ta nautis igat seal veedetud hetke. Eelnevalt on turniiripokkerit oma vanaks sõbraks nimetanud Viira võitnud Eesti meistritiitli segapaarismängus ning saavutanud kolmanda koha mainekal Triobet Live pokkeriturniiril.

57 osalejaga Pokernews Live lõppes nelja parima mängija vahel sõlmitud kokkuleppega, millega kõik teenisid võrdselt 503 eurot auhinnaraha. Edasine mäng jätkus karikale, mille võitis veebruaris Marokos toimunud pokkerifestivalil 21 500 eurot auhinnaraha teeninud tartlanna Mirjam Jalak.

"Enne finaallauda õnnestus mul oma punktisumma ühe jaotusega kolmekordistada ning sealt edasi läks kõik ülesmäge," kiitis värske tšempion ning tunnistas, et on juba ammu soovinud PokerNews Live’il kõrget tulemust saavutada. "Nüüd ta lõpuks tuli!" juubeldas Eesti parimate naismängijate hulka kuuluv Jalak.

Teise koha saavutas 50-eurose osalustasuga No Limit Texas Holdem pokkeriturniiril Irakli Kahidze, kolmanda Gert Laanemets ning neljanda Kristo Erala, kes kõik lahkusid samuti 503 euroga. Tuntuim finalist, esimese eestlasena turniiripokkeri maailmameistrivõistlustel finaallauda jõudnud Imre Leibold, lõpetas seitsmendana.