Kaur Ajamaa tegi Unibeti Suvelõpufestivalil ajalugu!

02.09.2018

31. augustil kuni 1. septembril Lääne-Eesti suurimas, Grand Prix Port Arturi kasiinos toimunud Unibeti Suvelõpufestivali põhiturniiril tuli taas võitjaks Kaur Ajamaa (pildil), kes triumfeeris samal turniiril ka aasta aega varem!

Kui eelmisel aastal oli võistlejaid koguni 74, siis seekord tuli Kauril alistada 46 konkurenti. Tänu eelmisest korrast suuremale sisseostule oli aga auhinnafond mullusele üsna sarnane - siis käis mäng 12 285, nüüd aga 11 818 eurole. Suurema osa turniirist keskmise või keskmisest pisut suurema stäkiga mänginud Kaur pani oma tõelise paremuse maksma taaskord alles esikohaduellis, mida alustas Pärnu vanameistri Konstantin Marksi vastu selges kaotusseisus. Lõppmängus oli ta seevastu oma vastasest selgelt üle, võttis ajapikku järgi ning vormistas lõpuks ka võidu.

"Eks kaart muidugi toetas, sest finaallaud oli mõnevõrra raskem kui eelmisel aastal," tõdes 3 746 eurot teeninud võidurõõmus tšempion. Üritusega jäi ta väga rahule, samuti jagus tal kiidusõnu Grand Prix Port Arturi kasiinole. "See kasiino on üks paremaid kohti Eestis, kus mängida - väga mõnus koht," tunnustas Kaur.

Analoogselt eelmisele aastale suutsid jagus auhinnaraha kaheksale parimale ning huvitaval kombel suutsid koguni viis mullust rahasaajat ka sel korral esikaheksasse pääseda. Kui Kauril õnnestus võitu korrata, siis Indrek Stranberg vahetas oma mulluse kolmanda koha kuuenda ning Leino Piller neljanda koha viienda vastu. Mullu viiendaks tulnud Andres Abakanov oli sel aastal kaheksas, Tarmo Tammel lõpetas aga sarnaselt eelmisele aastale taas seitsmenda. 

Lisaks Konstantinile oli eelmise aasta rahasaajate seltskonda tulnud eksitama Roland Luik ning Alari Toome, kes said vastavalt kolmanda ning neljanda koha. 

Põhiturniiri finaallaud actionis

Unibeti Pärnu Suvelõpufestivali põhiturniir: €200 No Limit Holdem re-entry

1. Kaur Ajamaa - 3746
2. Konstantin Marks - 2446
3. Roland Luik - 1808
4. Alari Toome - 1276
5. Leino Piller - 850
6. Indrek Stranberg - 685
7. Tarmo Tammel - 543
8. Andres Abakanov - 460

Ürituse raames viidi läbi ka 100-eurose sissostuga Deep-Stack Progressive Terminator turniir, mille lõpetas intrigeeriv esikohaduell Pärnu pokkerimängija Valmari ning Haapsalu mehe Allan Puki vahel. Diilist hoolimata oli mõlemal mehel tohutu janu karika järele ning võitlus selle nimel vältas julgelt üle tunni, lõppedes viimaks siiski pärnaka kasuks. 24 osaleja ning 2381-eurose auhinnafondiga turniiril tuli kolmandaks põline saarlane Siim "Sammy" Sooäär

Unibet jagas kõikidele osalejale 500 tasuta jooki, samuti hulgaliselt 5- ning 50-euroseid boonusvouchereid. Unibeti bountyde rollis olnud Ergo Maruste, Tambet "Klamber" Kase ning Rauno Tahvoneni väljalööjaid ootasid ka Unibeti Kardikeskuse kinkekaardid, mullimeheks jäänud Andrus Siim pääseb aga kardiga kihutama koguni koos kaheksa sõbraga. 

Ülevaadet põhiturniiril toimunust saate lugeda mängudeportaali Jokker.ee blogis.

ARTIKLI JA ÜRITUSE FOTOD: Elena Kask